gototop

FOLKtime - Vaše brána do světa folku

FOLKtime, folk, country, tramp, jazz, swing, rock, fejeton, reportáže, chat, inzerce, aktuality, rozhovory, recenze, MP3

DELIVER NEW EVENT REG E-mail Tisk

Termín

Mapa
Kdo: Festival SILESIAN COUNTRY & BLUEGRASS Festival www.blegrassmusic.eu, Zatúlaní, SK, Sabina Uxová, ČR, René Souček, ČR Jimmy Bozeman & The Lazy Pigs, USA/ČR, René Matlášek, Martin Žák & Stará Almara, Marodi, Westernová skupina Black & Brown.
Název akce/fest.: SILESIAN COUNTRY & BLUEGRASS FESTIVAL
Kdy: 15.06.19 13:30 - 00:00
Místo: Dolní Lutyně, centr. park
Ulice: centr. park u pekárny
Město: Dolní Lutyně
Typ akce: Festival
Žánr: C & BG
Vstupné: 100 Kč

Popis

Desátý ročník známého a milovníky country a bluegrass muziky oblíbeného festivalu proběhne oět v areálu parčíku před pekárnou v Dolní Lutyni.  Stejně jako vloni zazní na festivalu bluegrass, country i folk. Letos vystoupí i skupny a solisté známi z talentu Country rádia - skupina Marod - 1 místo v talentu Country rádia 2016 a René Matlášek - 2 místo v roce 2018. Více o festivalu na www.bluegrassmusic.eu.

Letošní festival bude mít předehru již v pátek v podvečer, kdy k pobavení a poslechu zahrají skupiny Wind a Fest. Džemování vítáno, hudební nástroje v pátek sebou!

Místo konání festivalu je dobře dostupné prostředky MHD, i pro automobilisty, cyklisty i pěší. Parkvání občerstvenií a případné stanování zajištěno. Pro vzdálenější návštěvníky doporučujeme ubytování v blízkem penzionu LUTENA.

V pátek je vstupné dobrovolné, v sobotu 100 Kč.

Zaregistrovaní uživatelé:

Musíte se přihlásit, pokud se chcete zaregistrovat na tento termín.

Kalendář

<< Červen 2019 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1 2
 3 4 5 6 7 8 9
10111213141516
17181920212223
262728

Přihlášení

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
FOLKtime.cz

Poslechněte si...

  • Country Rádio
  • Rádio Folk
  • Rádio Proglas
  • Rádio Samson
  • Rádio ČRo Olomouc