gototop

DELIVER NEW EVENT REG E-mail Tisk

Termín

Mapa
Kdo: Festival SILESIAN COUNTRY & BLUEGRASS Festival www.blegrassmusic.eu, Zatúlaní, SK, Sabina Uxová, ČR, René Souček, ČR Jimmy Bozeman & The Lazy Pigs, USA/ČR, René Matlášek, Martin Žák & Stará Almara, Marodi, Westernová skupina Black & Brown.
Název akce/fest.: SILESIAN COUNTRY & BLUEGRASS FESTIVAL
Kdy: 15.06.19 13:30 - 00:00
Místo: Dolní Lutyně, centr. park
Ulice: centr. park u pekárny
Město: Dolní Lutyně
Typ akce: Festival
Žánr: C & BG
Vstupné: 100 Kč

Popis

Desátý ročník známého a milovníky country a bluegrass muziky oblíbeného festivalu proběhne oět v areálu parčíku před pekárnou v Dolní Lutyni.  Stejně jako vloni zazní na festivalu bluegrass, country i folk. Letos vystoupí i skupny a solisté známi z talentu Country rádia - skupina Marod - 1 místo v talentu Country rádia 2016 a René Matlášek - 2 místo v roce 2018. Více o festivalu na www.bluegrassmusic.eu.

Letošní festival bude mít předehru již v pátek v podvečer, kdy k pobavení a poslechu zahrají skupiny Wind a Fest. Džemování vítáno, hudební nástroje v pátek sebou!

Místo konání festivalu je dobře dostupné prostředky MHD, i pro automobilisty, cyklisty i pěší. Parkvání občerstvenií a případné stanování zajištěno. Pro vzdálenější návštěvníky doporučujeme ubytování v blízkem penzionu LUTENA.

V pátek je vstupné dobrovolné, v sobotu 100 Kč.

Zaregistrovaní uživatelé:

Musíte se přihlásit, pokud se chcete zaregistrovat na tento termín.