Kdy Čas Co Kde Místo HN a kdo další
30.06. Potlach u Stráníků
Český Jiřetín
21.07. Folk na zámku
Králův Dvůr Slunovrat
02.08. Prázdniny v Telči
Telč Kocouří scéna

Staré termíny
2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009
Kdy Čas Co Kde Místo HN a kdo další
11.12.2010 15:00 Vírský Sumec
Vír u Bystřice nad Perštejnem sál kina Falešná karta, Přístav, Láďa Zítka
20.11.2010 18:00 Pitkovický Folk
Praha - Pitkovice Pitkovická hospoda
Žampionová 25
Sekvoj, 4zdi, Jiří Schmidt
02.10.2010 14:00 1. Folková tChýně
Chýně u Prahy Epy de Mye , Šantré, Jeroným Lešner, Passage, ...
18.09.2010 Babí léto
Dolní Počernice areál parku
11.09.2010 Lysá nad Labem Letní kino Lážo Plážo a další
11.09.2010 Svojšický podzim
Svojšice u Přelouče kulturním areálu Svojšice Country Colaps, Spolktrio, Alternativa, Chrpa, Víceméně a další
27.08.2010 16:00 Mohelnický dostavník
Mohelnice
14.08.2010 Hlinecký Špekáček
Hlinsko Areál městského parku DTJ
07.08.2010 10:00 Muzika
Hrádek u Rokycan lesní amfiteátr - malá scéná
07.08.2010 Čechtická lilie
Čechtice
05.08.2010 17:00 Prázdniny v Telči
Telč Kocouří scéna - náměstí
01.08.2010 16:00 Folková pohlazení
Pardubice Příhrádek
Zámecká
Marien , 4 Zdi
24.07.2010 13:00 Porta 2010 - koncert Trampská sedma
Ústí nad Labem Letní kina - malá scéna Špunt, Chrpa, ...
05.07.2010 10:00 Zahrada - recitál
Náměšt na Hané Zámek
04.07.2010 11:00 Zahrada - soutěž o Krtky
Náměšt na Hané Kaplička
19.06.2010 16:00 Lhotecké předletí
Lhotka u Zadní Třebáně
12.06.2010 Jablonský Medvídek
Jablonné nad Orlicí areál koupaliště
05.06.2010 Osecká kytara
Osek u Litvínova Autocamp Osek Passage, Pavel Petrán, Kofein /Slovensko/, Pocity, Veget, Vomiště, Ukrutná veverka, Jiří Šmidt
29.05.2010 Ve stínu vodárenské věžě
Nymburk park u vodárenské věže
22.05.2010 Jihočeské zpívání
Trocnov památník J. Žižky
21.05.2010 19:30 Koncert HN v Berouně
Beroun Pivovar Berounský Medvěd
Tyršova 135
Půl dechu do měchu
07.05.2010 18:00 Folkový Kvítek
Konopiště Open scéna Načas, Passage, Dobrá poloha, Cava, Pavel Houfek band, Flastr, Twisted Timber
10.04.2010 13:00 Porta - Orlické kolo
Kostelec nad Orlicí Sdružený klub Rabštejn
Palackého náměstí 36
27.03.2010 18:00 Pitkovický Folk
Praha - Pitkovice Pitkovická hospoda
Žampionová 25
Žofka Kabelková, a Hudbanda
26.03.2010 18:00 Konkurz Zahrada 2010
Praha - Bohnice Divadlo za plotem
areál léčebny
18.02.2010 19:00 3/4 večery Franty Vlčka
Neratovice Dům kněžny Emmy - kaple
Kojetická 1414
Franta Vlček
09.02.2010 19:30 HN a Franta Vlček
Praha 2 U Náčelníka
Korunní 37 (vchod z Šumavské ul.)
Franta Vlček