Kdy Čas Co Kde Místo HN a kdo další
08.09. soukromá akce
Praha
06.10. 18:00 Folkový Špíz
Náměšť nad Oslavou 4 zdi, Pavel Pokorný & spol..., Zdeněk Vřešťál & Vít Sázavský, Ivo Jahelka

Staré termíny
2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009
Kdy Čas Co Kde Místo HN a kdo další
19.11.2011 18:00 Pitkovický Folk
Praha - Pitkovice Pitkovická hospoda
Žampionová 25
Leporelo, Vasilův Rubáš, Radim Flender a spol.
17.09.2011 14:00 2. Folková tChýně
Chýně Pivovarský dvůr
10.09.2011 Folková pasáž 2011
Křižany u Liberce Passage, Epy de Mye, Křáp
04.09.2011 16:30 Kulturní odpoledne
Hostivice Husovo náměstí Žalman a spol. , Česká disharmonie, Zlatý Orel
03.09.2011 Woodfolk
Jiřice Kámen úrazu, Žamboši, Bob a Bobci, Ležérně a vleže
13.08.2011 15:00 Setkání v Herálci
Herálec
12.08.2011 17:00 Prázdniny v Telči
Telč Kocouří scéna - náměstí
23.07.2011 Dubský zelenáč
Dubá areál koupaliště Dubá Lážo plážo , Simona Klímová, Pavel Petráň a kapela a další
14.07.2011 16:30 Folková Růže
Jindřichův Hradec II. nádvoří zámku
12.07.2011 19:30 Dvoreček
Praha 9 - Vysočany Restaurace U Kavalíra - letní scéna
Jandova 4
Sekvoj
25.06.2011 Isarafest
Hluboké nedorozumění areál Centrum 83 Isara, Martin Rous, Sekvoj, Městská a další
23.06.2011 19:30 Folkování nad Lucernou
Pelhřimov Malý sál KD Máj 4zdi a další
17.06.2011 17:00 Folkové Chvojení
Vysoké Chvojno
11.06.2011 Jablonský Medvídek
Jablonné nad Orlicí areál koupaliště
27.05.2011 Habartovský festival
Habartov
14.05.2011 Tramspká Nota
Padochov
12.05.2011 19:00 Tóny cest
Ostrava - Zábřeh DK Akord
náměstí SNP 1
Tempo di vlak
16.04.2011 18:00 BOBování
Hrob Sál restaurace Beseda Bob a Bobci, Přístav a další
02.04.2011 Porta 2011 - polabské předkolo
Kolín Staré lázně
26.03.2011 19:00 Epycentrum
Týn nad Vltavou Špejchar klub Epy de Mye, Mirek Vlasák
12.03.2011 18:00 Pitkovický Folk
Praha - Pitkovice Pitkovická hospoda
Žampionová 25
Epy de Mye, Martin Rous, Isara a další
15.01.2011 18:00 Pitkovický Folk
Praha - Pitkovice Pitkovická hospoda
Žampionová 25
Falešná karta, Kámen úrazu, duo Svitky