Kdy Čas Co Kde Místo HN a kdo další
01.06. Křenovický Rakovec
Křenovice u Slavkova areál sokolského hřiště
08.06. Folkaliště
Kaliště
09.06. Benefice pro kulturní a rodinné centrum Barrandov
Praha 5 KRC Barrandov
Záhorského 886/4
15.06. Folkové Chvojení
Vysoké Chvojno přírodní amfiteátr arboreta
22.06. Jablonský Medvídek
Jablonné nad Orlicí koupaliště
13.07. Zpívání nad Nežárkou
Jindřichův Hradec nádvoří Muzea fotografie
20.07. Ahoj na Bucku
Třtice areálu hospody Na Bucku
ev. č. 107
08.08. 17:00 Prázdniny v Telči
Telč Kocouří scéna
Náměstí Zachariáše z Hradce
Lážo plážo
30.08. Mohelnický dostavník
Mohelnice soutěž
31.08. Mohelnický dostavník
Mohelnice Duhová scéna - recitál

Staré termíny
2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009
Kdy Čas Co Kde Místo HN a kdo další
19.11.2011 18:00 Pitkovický Folk
Praha - Pitkovice Pitkovická hospoda
Žampionová 25
Leporelo, Vasilův Rubáš, Radim Flender a spol.
17.09.2011 14:00 2. Folková tChýně
Chýně Pivovarský dvůr
10.09.2011 Folková pasáž 2011
Křižany u Liberce Passage, Epy de Mye, Křáp
04.09.2011 16:30 Kulturní odpoledne
Hostivice Husovo náměstí Žalman a spol. , Česká disharmonie, Zlatý Orel
03.09.2011 Woodfolk
Jiřice Kámen úrazu, Žamboši, Bob a Bobci, Ležérně a vleže
13.08.2011 15:00 Setkání v Herálci
Herálec
12.08.2011 17:00 Prázdniny v Telči
Telč Kocouří scéna - náměstí
23.07.2011 Dubský zelenáč
Dubá areál koupaliště Dubá Lážo plážo , Simona Klímová, Pavel Petráň a kapela a další
14.07.2011 16:30 Folková Růže
Jindřichův Hradec II. nádvoří zámku
12.07.2011 19:30 Dvoreček
Praha 9 - Vysočany Restaurace U Kavalíra - letní scéna
Jandova 4
Sekvoj
25.06.2011 Isarafest
Hluboké nedorozumění areál Centrum 83 Isara, Martin Rous, Sekvoj, Městská a další
23.06.2011 19:30 Folkování nad Lucernou
Pelhřimov Malý sál KD Máj 4zdi a další
17.06.2011 17:00 Folkové Chvojení
Vysoké Chvojno
11.06.2011 Jablonský Medvídek
Jablonné nad Orlicí areál koupaliště
27.05.2011 Habartovský festival
Habartov
14.05.2011 Tramspká Nota
Padochov
12.05.2011 19:00 Tóny cest
Ostrava - Zábřeh DK Akord
náměstí SNP 1
Tempo di vlak
16.04.2011 18:00 BOBování
Hrob Sál restaurace Beseda Bob a Bobci, Přístav a další
02.04.2011 Porta 2011 - polabské předkolo
Kolín Staré lázně
26.03.2011 19:00 Epycentrum
Týn nad Vltavou Špejchar klub Epy de Mye, Mirek Vlasák
12.03.2011 18:00 Pitkovický Folk
Praha - Pitkovice Pitkovická hospoda
Žampionová 25
Epy de Mye, Martin Rous, Isara a další
15.01.2011 18:00 Pitkovický Folk
Praha - Pitkovice Pitkovická hospoda
Žampionová 25
Falešná karta, Kámen úrazu, duo Svitky