| 12.12.2011 Pozvánka na čtrnácté Písničkáře sobě (Jana Štěpánková) |
|
|
|
| PR | |||||||||||||
|
Dne 14. prosince od 19:00 se v královéhradeckém AC klubu sejdou písničkáři a jejich příznivci. Tentokrát vystoupí Marek Vojtěch, Jiří Kulka, Jarek Hampejs, Láďa Novotný a písničkářská legenda Pepa Nos.
Před samotnou akcí bude na témže místě v tomtéž lokále od 17:00 probíhat autorské čtení básníka Kamila Prince, které bude proloženo písněmi mé maličkosti. Na obě dvě akce jste srdečně zváni! Sdílet na... Kam dál? » Notování tak trochu s internetem, tak trochu s mobilem (Cimbura)» Živá hudba v (údajně) mrtvých zimních měsících (Tomáš Hrubý)» Šesté základní kolo Notování bude již tento čtvrtek (Rada Notování)» Frýdecko-místecký písničkář René Souček zahraje ve středu v Praze (Jan Řepka a Kavárna POTRVÁ)» V Notování poprvé zvítězil bluegrass! (Honza Dobiáš)
Další články tohoto autora:
Powered by !JoomlaComment 3.26
3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved." |
Copyright © 2012 FOLKtime - Vaše brána do světa folku. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.























Všichni na FOLKomín 2012...
Epíci, můžu odpovědět (prosbou) za Vás - ...
Všichni na FOLKomín 2012...
Epíci, kde budete mít delší blok - v sobotu 8. zář...
Když se chce, všechno jde
1) to měly ty nápisy vlastní zdroj elektřiny? 2) p...
Reliéf je pro nás
link:http://www.bgcz.net/forum.php?kam=vypiszprav...