gototop
07.03.2013 Unplugged a NAHLAS (Katka Esserová)    Tisk
PR
Po bouřlivých podzimních oslavách 20tých narozenin se kapela Jarret vypraví  na cestu na Moravu, kde se představí s verzí unplugged koncertu. Podle ochutnávky, kterou kapela naservírovala na Valentýna v Balbínce, se ve Zlíně, v Olomouci a v Ostravě můžete těšit i na starší písně v novějším kabátku. Víc prozrazovat nebudeme, přijďte si je poslechnout. Za klávesami již nebudete slýchat Marka Ottla, ale zvuk se rozroste o další elektrickou kytaru a pedal steel guitar v rukách Davida Babky.
Jako společníky na cestu si liberečtí přizvali skupinu A.M. Úlet (Adamců múzický úlet) z Moravičan. Jak píší na svých stránkách: „…hrající autorský dřevěný pop. Úspěšný pokus o akustický minimalizmus s důrazem na texty Janka Adamce. Jinak kolaborujeme s bluegrassem i rock&blues, holt podle nálady.....“
Série tří koncertů by mohla nést podtitul JARRET UNPLUGGED TOUR & A.M. Úlet NAHLAS. Oproti Jarretu, který se představí publiku s akustičtější verzí, A.M. Úlet NAHLAS vsází na nově nazkoušené písně v zajímavých aranžmá, posílení o bicí, elektrickou kytaru a klávesy.  

A kam že tedy tyto dvě kapely zavítají?
12.3. 2013 Zlín
13.3. 2013 Olomouc
14.3. 2013 Ostrava
další videa si můžete pustit na novém Jarretím kanále na Youtube

Sdílet na...
Kam dál?

» Jarret: Posouváme se v čase (Tomáš Hrubý)

» Olomoucký Březňáček aneb folková noc v U-klubu (Lucie Přikrylová)

» Dvakrát cesta na severovýchod… a jednou do Válce (Tomáš Hrubý)

» Pocitem přitiskni (Karel Vodňanský)

» Bobování pro Kačenku a plný sál (Klokan)

Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."