gototop
05.10.2016 Brněnská Ozvěna po více než dvou letech zahraje (Belmondo)    Tisk
PR

Ozvěna na Leitnerce
Ozvěna na Leitnerce
K extra mimořádnému vystoupení – 245. večeru Písní táborových ohňů v brněnském klubu Leitnerka se trampská, trampfolková až místy folková Ozvěna po více než dvouleté koncertní přestávce sejde pod záminkou nastávajících šedesátin Petra Pitta Vyhlase, jednoho z těch, kdo ji v roce 1977 – 1978 zakládali.

Přizvali jsme si Roháče z Lokte, s nimiž jsme se něco nahráli a nablbli už od prvních Port na Výstavišti a v Lochotínském amfiteátru v Plzni (památné bylo v červenci 1981 vykázání obou kapel z autodromu před jejich recitály v plzeňském Pekle slovy šauklaře: „Tohle není žádnej tankodrom!“) a za ta léta i ledaskde jinde. Možná by v případě toho letošního vystoupení mohlo jít o lehký záblesk naděje, že se Ozvěna někdy v ne úplně vzdálené budoucnosti odhodlá ze své dobrovolné slezinové „ilegality“ polehounku v rozumné míře vrátit na koncertní pódia.

Na setkání se těší Ozvěna.

 

Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."