gototop
02.02.2017 Open scéna Hradeckého slunovratu otevřena do 12. února (Hradecký slunovrat)    Tisk
PR
Zahrajte si na festivalu spolu s Priessnitz a dalšími hvězdami!
Mnoha hudebním žánrům je otevřen festival Hradecký slunovrat, který  se  opět uskuteční v kouzelném prostředí zámku v Hradci nad Moravicí ve dnech 30. června – 1. července 2017. Zatímco v rámci obou hlavních scén festivalu již organizátoři odtajnili část svého programu, včetně účastnících jako jsou Priessnitz, Bratři Orffové, Katarzia & band, Mucha, Please The Trees či Houpací koně, třetí festivalová scéna, zvaná open, stále čeká na své obsazení, které vzejde z aktuálně probíhajícího konkursu kapel.
Open scéna je divácky atraktivní neplacenou zónou festivalu Hradecký slunovrat, která je přístupná všem návštěvníkům zámeckého areálu v Hradci nad Moravicí po dobu konání  festivalu.
Hradecký slunovrat 2017
Hradecký slunovrat 2017
„Pro vystupující se pak jedná o ideální příležitost zaujmout široké spektrum posluchačů a prezentovat svou vlastní tvorbu na krásném místě a s kvalitním zvukem“
, uvádí Ondřej Oborný, šéf open scény HS.  Loni jste na této scéně mohli slyšet například slovenského písničkáře Richarda Vávru alias Archívného chlapca Krystynu Skalickou nebo hard rock-heavy brněnské uskupení  Aeronaut. I tato skutečnost je důkazem, že konkurs  není nikterak žánrově omezen.
V případě zájmu o účast v konkursu zašlete vyplněný přihláškový formulář na adresu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nejpozději do 12. února.
Bližší informace o podmínkách pro účinkující na „open scéně“, včetně potřebných formulářů, lze najít na webových stránkách Hradeckého slunovratu:  www.hradeckyslunovrat.cz
Dosud oznámení  vystupující na HS:
Priessnitz, Bratři Orffové, Mucha, Čankišou, Circus Problem, Katarzia & Band, Zvíře jménem Podzim, Archívny Chlapec, Martina Trchova Trio, Please The Trees, Jananas a Killiekrankie, výtvarnice Lucie Seifertová a další.
Hradecký slunovrat 2017
30. 6. – 1.7. 2017
www.hradeckyslunovrat.cz
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
vstupenky:
https://goout.net/cs/listky/hradecky-slunovrat-2017/knu/

Sdílet na...
Kam dál?

» Hradecký slunovrat - viděno dvěma: Priessnitz, Jananas a dál... (Karel Fred Vodňanský)

» Open scéna Hradeckého slunovratu 2015 (Belmondo)

» Soutěž o dvě permanentky na Hradecký slunovrat (FOLKtime.cz)

» Hradecký slunovrat – viděno dvěma: Atmosféra a řada velkých hudebních zážitků (Tomáš Hrubý)

» Hradecký slunovrat 2017 - Víno, hudba, zpěv (Hradecký slunovrat)

Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."