gototop
18.07.2018 Jananas a Kupodivu v Brně (FOLKtime.cz)    Tisk
PR
Jananas a Kupodivu v Brně
Jananas a Kupodivu v Brně
Kapely Jananas a Kupodivu odehrají historicky první společný koncert. Uskuteční se 26. července v brněnské kavárně Trojka na nádvoří Domu pánů z Kunštátu.
Jananas je kapela, kterou si nespletete. Skupina vedená charismatickou zpěvačkou Janou Infeldovou tak dlouho narušovala stereotypy folkového žánru, až tuto škatulku přerostla. Na tuto „nejznámější neznámou“ kapelu se ze všech stran valí chvála za CD To samo, které je ověnčeno mj. nominacemi na „velké“ ceny Anděl 2016 (album roku, videoklip roku).
Kapela Kupodivu je neustále vzkvétající uskupení mladých, leč zkušených muzikantů. Jejich autorská hudba se pohybuje na pomezí jazzu, alternativy a folku, jejich koncerty jsou nabité nepravděpodobnými písněmi a nakažlivým kupodivuhodným humorem. Skupina za sebou má další úspěšnou sezonu, kterou korunovala ziskem autorské Porty a ziskem ceny Rady Notování ve stejnojmenné soutěži.

Událost na Facebooku: https://www.facebook.com/events/875636485980788   
26. července 2018, 19:30, kavárna Trojka, Dominikánská 9, 602 00 Brno 
Vstupenky 200 Kč / 220 Kč,
Ppředprodej na baru kavárny Trojka nebo rezervací na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."