gototop
28.02.2019 Koncert s unikátními projekcemi v planetáriu (Nevermore & Kosmonaut)    Tisk
PR
Nevermore & Kosmonaut v planetáriu
Nevermore & Kosmonaut v planetáriu
Brněnská hudební skupina Nevermore & Kosmonaut v minulém roce vydala své album Bleděmodré město, které je inspirováno Brnem. Najdete na něm utajené příběhy, osobní vzpomínky, zmínky o historických událostech i přiblížení zvláštních míst. Součástí desky je výpravný booklet se stylizovanými fotografiemi herců divadla Husa na provázku v krásných lokacích, které rozvíjí děj písní. Hudba protínající více žánrů je doplněná o autentické zvuky města. Texty vznikaly přímo v ulicích. Najdete zde také GPS souřadnice, které vedou k místům popisovaných v písních. Cílem bylo vytvořit uměleckou pocta městu a zprostředkovat jiný pohled na Brno.
Deska je aktuálně nominováno na hudební ceny Anděl v žánrové kategorii Folk. Prestižní ceny uděluje Česká hudební akademie a kapela je jediným zástupcem z Brna.
Nevermore & Kosmonaut chystají 25. března velký koncert v planetáriu na Kraví Hoře, který doprovodí unikátní projekce v obří kupoli hvězdárny. Záběry pro tento projekt byly natáčeny drony i speciálními kamerami. Zazní nejen všechny písně z alba Bleděmodré město, ale i část předchozí desky Mezi planetami. Bude to poslední možnost zhlédnutí. Projekt nabízí zajímavé spojení hudby s obrazy města i vesmíru.
Zdroj a další informace: www.nevermore.cz 

Sdílet na...
Kam dál?

» Výstava Bleděmodré město spojuje hudbu s obrazem (Michal Šimíček)

» O písničkách Nevermore & Kosmonaut (Michal Šimíček Kosmonaut)

» Bleděmodré město (Michal Šimíček - Kosmonaut)

» Nevermore & Kosmonaut - EP volně k poslechu a koncert v planetáriu (Michal Kosmonaut Šimíček)

» Album o městě, kde jste nechali své vzpomínky? Recept se povedl Nevermore a Kosmonautovi a jejich Bleděmodrému městu (Milan Bátor)

Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."