gototop
11.07.2006 West Fest již tento víkend! (Jiří Fejt)    Tisk
PR

Zveme všechny návštěvníky našeho serveru na zajímavou víkendovou akci, kterou je dvoudenní svátek trampské, folk a country hudby s názvem West Fest. Festival se uskuteční tento pátek a sobotu (14. - 15.7.2006) v areálu Přírodního divadla ve Františkových Lázních na Chebsku. V pátek odstartuje od 19 hodin trampský večer, v rámci něhož se představí Miki Ryvola, Nezmaři, brněnský Přístav či Ozvěna, pražský Pacifik anebo ostravští Tempo di vlak a další. Sobotní program, který započne už v 16 hodin pak zahrnuje takové velikány české country a příbuzných stylů - jakými bezesporu jsou Věra Martinová, Robert Křesťan a Druhá Tráva, Žalman a spol., Fleret s Jarmilou Šulákovou, ale také vynikajícího Štěpána Raka, Pepu Štrosse či Vojtu Kiďáka Tomáška - a mnoho dalších osobností české hudební scény. Františkolázeňský WEST FEST by rozhodně neměl uniknout nikomu, kdo fandí kvalitní české country, folk a trampské hudbě?


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."