gototop
04.08.2006 "Zahrada 2006 - mesíc poté" - výsledky ankety a porad na Radiu Proglas (Milan Tesař)    Tisk
PR

Tématem příštího vydání hudebního týdeníku Slyšte, lidé! na Radiu Proglas bude "Zahrada 2006 - měsíc poté". Jako každý rok se tedy budeme ohlížet za uplynulých ročníkem našeho největšího festivalu folku, world music a příbuzných žánrů. A jako každoročně jsem oslovil některé účinkující muzikanty, na Zahradě přítomné publicisty a další osobnosti a položil jsem jim otázku: Co se vám letos na festivalu nejvíc líbilo? Interprety, jejichž jména se v odpovědích objevovala nejčastěji, uslyší naši posluchači ve zmíněném pořadu.

Vítězem této drobné ankety se stala skupiny Létající rabín z Prostějova, která je současně vítězem diváckého hlasování v soutěži o Krtečky.

Dále v pořadu budou znít skladby těchto interpretů (bez pořadí): At First Light, Bezefšeho, Pavel Helan, Hradišťan, Jarret, Kaluže, My3.avi, Vlasta Redl, Redlin, Šantré, Jana Šteflíčková, Naďa Urbánková, Žalman & spol.

Často se v odpovědích objevilo také jméno jihlavské Epy de Mye, avšak od ní bohužel nemám k dispozici nahrávku.

Pořad "Zahrada 2006 - měsíc poté" vysíláme v sobotu 5. srpna od 19.15 hodin a v repríze v úterý 8. srpna od 16.55 h.


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.
Houbák  - Písně skupiny Epy de Mye   |147.228.209.xxx |04.08.2006 13:36:00
Dobrý den pane Tesar, chtel bych Vás upozornit, že na webových stránkách skupiny Epy de Mye (http://epydemye.kvalitne.cz/epy/phprs/index.php), se nekolik jejich nahrávek vyskytuje. Stací se jen podívat, stáhnout a poslouchat

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."