gototop
09.07.2004 Jarret, co zahreje i ochladí (Školník)    Tisk
Seriály

Když jsem se v úterý vrátil ze Zahrady a přemýšlel co mně letos na Zahradě dostalo nejvíc, jasno jsem měl během chvilky. Musím předeslat, že do Náměště jsem dorazil až v neděli a tak jsem přišel např. o koncert Čechomoru či jiných veličin. Nicméně to nejdůležitější se konalo v neděli od 17,00 na Radnici. Byl to recitál liberecké skupiny Jarret. Nebudu zastírat, že patří mezi mé oblíbené kapely, na jejich koncerty chodím rád a vím, že se dočkám nejvyšší kvality a super zážitku. Každý, kdo někdy jejich koncert navštívil, musel z pódia cítit energii a pohodu, kterou kapela mezi posluchače vysílá. Kromě skvělých textů, úžasné muziky a naprosto jedinečného zpěvu, sem patří i průvodní slovo, většinou v režii Marka Štulíra. Recitál se protáhl snad na hodinu a půl a bylo evidentní, že si ho navzdory nedostatku stínu užívali jak diváci, tak i účinkující, kteří byli opakovaně přitleskáni zpět na pódium.

Inu, aby byl koncert na Zahradě nejlepší, nemusí být nutně v Amfiteátru v hlavním programu.


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.
Tomáš Pohl  - Re: Jarret, co zahřeje i ochladí   |83.148.7.xxx |16.07.2004 20:00:00
Jarret hodinu a pul, Vítku , nezbývá než Ti závidet

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."