gototop

DELIVER NEW EVENT REG E-mail Tisk

Termín

Mapa
Kdo: Marien, Pacifik, Kvintet Písek, Adéla Jonášová, Mazzec, Bluegrass Comeback, Sešlost, Mrakoplaš, Není zač, Stresor, DaboJ2Tee
Název akce/fest.: Hrošení 2019
Kdy: 19.07.19 - 20.07.19 17:00 - 22:00
Místo: Kemp Moře u rybníka Řeka
Ulice: Staré Ransko
Město: Krucemburk
Typ akce: Festival
Žánr: F/C/BG/R/BL/
Vstupné: 250

Popis

Dvoudenní vícežánrový hudební festival  HROŠENÍ 2019 v zavedeném kempu Moře na Rybníku Řeka si můžete představit jako pohodu, která bude festival provázet.

Mezi vystoupeními jednotlivých kapel a dokonce i v průběhu hraní se můžete vykoupat, či se jen tak "hrošit" na pláži. Cena vstupenky je 250,- Kč za oba dny celkem a je jedno, v jaký den přijedete. Při vstupu obdržíte ke každé vstupence lístek do hodnotné tomboly s JACKEM DANIELSEM zdarma.

Festival v pátek uvede raperská dvojice DaboJ2Tee, dále zahraje rocková kapela z Pardubic NENÍ ZAČ!, po ní vystoupí bluesrocková skupina MRAKOPLAŠ a páteční produkci ukončí dvouhodinovým koncertem kapela STRESOR.
V sobotu jako první zahraje jihočeská kapela SEŠLOST, poté opavští BLUEGRASS COMEBACK. Následuje skupina Mazzec, která přijede zahrát až od pramenů Nisy, dále vystoupí populární jihočeská písničkářka Adéla Jonášová. Taktéž z jihu Čech dorazí zahrát bluegrassová kapela KVINTET PÍSEK a po ní vystoupí od roku 1971 stálice na české country scéně - skupina PACIFIK. Festival ukončí jedna z velmi oblíbených kapel naší současné folkové scény - pardubičtí MARIEN v čele s autorem a uznávaným melodikem Víťou Troníčkem.

Těšíme se na vás a pokud opravdu, ale opravdu nebudete moci přijet, akci nám alespoň sdílněte.

MOC DĚKUJEME ! :)

organizátoři

Zaregistrovaní uživatelé:

Musíte se přihlásit, pokud se chcete zaregistrovat na tento termín.