gototop
25.11.2005 Od 1. prosince po Silvestr se Sekvojí a Notováním (Cimbura z PT Úlet)    Tisk
Reportáže

Drahé krásné, moudří věrní a ostatní spřízněné duše,

jako předvoj nadílky Mikulášovy a Ježíškovy, dostává se k Vám nadílka sqostných hudebních požitků, které jsme pro Vás připravili nejen v našem domovském P-klubu.

1. prosince 2005 (čt) od 19,30 v P-Klubu Trojická (P2, Trojická 10, nedaleko metra A Karlovo nám., výstup Palackého nám.): 4. základní kolo soutěže Notování pod Vyšehradem, ve kterém soutěží písničkáři Lukáš Vořech Pokorný a Dan Švec, dua Fregata a T´N´T a skupiny Minaret a Reparát. Hostuje písničkářka Žofie Kabelková z Jihlavy a Brna v jednom ze svých posledních sólových vystoupení.

20. prosince 2005 (út) od 20,00 hod. v -Klubu Trojická: Vánoční koncert skupiny Sekvoj s hostující skupinou Panelákoví fotři z Prahy a překvapeními možná ještě šílenějšími.

30. prosince 2005 (pá) v 11.10, 15.10, 20.10, 23.10 hod., 31. prosince 2005 (so) v 03.10 hod. na vašem internetu se lze prokliknout z horní lišty adresy http://www.ifolk.cz na Rádio Folk a poslouchat hodinovou relaci Notování pod Vyšehradem s komentovanými ukázkami písniček ze 4. základního kola, silvestrovskými nehoráznostmi, pozvánkou na 5. základní kolo (5. ledna 2006) atd.

Kdykoliv se Vám zlíbí, čtěte stránky www.folktime.cz! Z horní lišty FOLKtimu se lze prokliknout přes Notování na samostatné stránky Notování pod Vyšehradem, které zároveň patří k bohaté zpravodajské činnosti serveru.

Jménem všech, kteří se podílejí na výšeuvedených pokusech pobavit Vás, Vám přeji štědrého Mikuláše, bohatého Ježíška, bujarého Silvestra a radostný rok 2006 a děkuji za Váš zájem o naše snažení.

Ahoj!


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."