gototop
09.03.2019 Výsledky předkol Pražské Porty 2019 (Džexna)    Tisk
Novinky
Máme za sebou dvě předkola Pražské Porty 2019, která proběhla ve 7. - 8. března tradičně ve Mlejně. Počet přihlášených zredukovala chřipková epidemie na konečných 23 soutěžících, v obou předkolech převažovali sólisti.
Rozhodovala porota ve složení: Adam Pavlíček (kytarista a pedagog), Petra Zámečníková (zpěvačka), Jan Komín (skupina Načas), Miloš Keller (Countryrádio) a Jana Džexna Tippmanová (FOLKtime.cz).
Karamelový karavan
Karamelový karavan
foto: Jana Džexna Tippmanová
Do pražského finále, které se uskuteční 11. dubna opět ve Mlejně, postupují:
Z rozhodnutí poroty (bez pořadí): Tereza Jakobová, Karamelový karavan, Pavel Kavka, MeziMěsto, Michal Knébl, Daniel Koubek, David Šitavanc, Ve čtvrtek v pět, Vrak, Veronika Wildová.
Vítěz diváckého hlasování: Šolc Boys.
Nově vybírala porota i diváci adepty na Pražskou placku smíchu, jsou to: Michal Knébl, David Šitavanc a Veronika Wildová. Uslyšíte je ve finále, přijďte se podívat.
Postupujícím blahopřejeme a všem soutěžícím děkujeme za účast.
Reportáž připravujeme.

Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.
Slávek Maděra  - Porta Praha 2019   |Registered |09.03.2019 09:23:38
Především díky za možnost spolupracovat na organizaci Porty Praha, jmenovitě Amunce a Lochnessovi. Jsou to pro mne další zkušenosti z trochu jiného úhlu pohledu než v minulosti a dodávám, že jedním z bonusů byla také prioritní pozvánka vybraným účinkujícím do nového ročníku sérií Trifot Open Mic a Open Mic Český ráj 2019/2020. Budiž to trochu náplastí těm, kteří třeba neprošli výběrovým sítem a další motivací hrát a skládat. S některými se ale uvidíme i ve finále Prahy 11. dubna. Díky Džexno, že jsi tak rychlá a výsledky máš venku jako první. Uvedu jako zdroj. Budu se těšit na spolupráci s Portou i Folk time portálem. Ahoj všem. -eS-
Džexna   |Manager |10.03.2019 14:49:10
Slávku, děkuji a děkuji za doplnění k výsledkům. Pozvánka na Open Mic je další příležitostí pro soutěžící.
Uvidíme se na pražském finále 11. dubna ve Mlejně.
Hanz Šundis  - Porta 2019   |89.24.55.xxx |09.03.2019 10:37:13
Moc díky za super zkušenost

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."