gototop
10.06.2019 S váhami na křídlech (MeziMěsto)    Tisk
Novinky

První videoklip folkové kapely MeziMěsto vypráví příběh pana Jiřího Stránského, který zemřel 29. května - den před natáčením klipu.

Tímto klipem k písni S váhami na křídlech bychom chtěli vzdát hold člověku, pro kterého slova jako pravda, čest, morálka nebyla jen slova, člověku, který tato slova sám žil.

Meziměsto: Ondřej Podeszwa, Jana Bílíková, Vojtěch Rohlíček, Close up pussy fisting and stretchingPetr Gric a Adam Vojtěch
Soudce: Jan Přeučil

Komparz: Eva Podeszwová, Gino Silvaggi, Kateřina Silvaggi, Martina Votkeová, Anika Stará, Eliška Kolářová, Pavel Bábíček, Simona Vojtěchová, Pavel Vojtěch, Karel Dratva
Zvuk: Josef Balcar - Sound24
Tvorba a střih videoklipu: UnitedArt.cz

Velké poděkování patří našim partnerům projektu: za finanční pomoc děkujeme městu Příbram, za spolupráci a poskytnutí míst pro natáčení děkujeme Památníku Vojna Lešetice. Další poděkování patří všem, kteří nám pomohli v jakékoli podobě dotáhnout tenhle klip do konce.


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."