gototop
03.07.2019 Houpací kůň 2019 na videu (Džexna)    Tisk
Novinky
Výsledky Houpacího koně na Okolo Třeboně už jsme uveřejnili. Článeček (odkaz zde http://www.folktime.cz/novinky/9319-terrakota-zvitezila-na-houpacim-koni-okolo-trebone.html) jsem uzavírala těmito slovy: "Finále Houpacího koně je vždy takový malý festival v rámci velkého. A letos to tedy platilo dvojnásob!" (Jiná věc byla, že zcela nefestivalově letos v zámeckém parku chyběl občerstvovací servis, ale o tom snad jindy.)
Festival Houpací kůň jsem zaznamenávala obrazem a zvukem, ne dokonalým, ale jako informaci pro vás, kteří se zajímáte. Krásná sgrafitová omítka třeboňského zámku v pozadí ozářená slunečními paprsky také učinila své, účinkující v altánu jsou poněkud tmavší pleti. Ale fakt to jsou oni: Terrakota, Pavel Čadek, Michal Willie a Eva Sedláčkovi, Kupodivu, Třískáč, Šoulet a Mantaban. :-)
Výběr 22 videí ze všech soutěžních vystoupení najdete v seznamu na Youtube: Okolo Třeboně - Houpací kůň 2019. 

Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.
Pavel   |193.165.68.xxx |03.07.2019 16:04:51
Náhodou obrázek toho,co se v Třeboni dělo pro ty,co nebyli a osvěžení pro ty,kdo se zúčastnili.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."