gototop

FOLKtime - Vaše brána do světa folku

FOLKtime, folk, country, tramp, jazz, swing, rock, fejeton, reportáže, chat, inzerce, aktuality, rozhovory, recenze, MP3

15.12.2021 Večery S: Fookin´ Guns, Pavel Jarčevský & Lenka Semrádová Martinů, Spolektiv (Jarda Hnízdil)    PDF Tisk Email
Pozvánky
Závěrečný pátý koncert hudební série Večery S koncerty v Divadle U Kapličky 2021 začíná v pátek 17. prosince 2021 od 19:00 hodin. Z důvodu pandemických omezení není možné uskutečnit v rámci Večerů S 17. prosince koncert českokrumlovského sboru Medvíďata, která uvidíme v roce 2022.
Fookin´ Guns je kapela, kterou tvoří čtyři konzervatoristé, kteří se zhlédli v tradiční irské muzice. Kytara, flétny, housle a bodhrán, správný bodrý zpěv, který nejčastěji zní v irských pubech, dynamika písní a typické střídání rytmů, to všechno v podání Fookin´ Guns již mohli sledovat diváci mnoha hudebních festivalů.
Večer S v prosinci
Večer S v prosinci
Nestor jihočeského folku Pavel Jarčevský je známý jako kapelník folkové kapely Jen tak tak. Jeho písničkářství je však mimořádné. Pavel je autorem mnoha písní a textů, které čerpají z niterních stavů a vychází mnohdy ze skutečných životních příběhů. Nijak nepřibarvené civilní podání a Pavlův podmanivý hlas umocňují jeho písničkářskou výpověď. Na Večeru S vystoupí v duu s Lenkou Semrádovou Martinů z kapely Jen tak tak.
Změna programu: Na koncertu vystoupí skupina Spolektiv se zcela jiným programem než v listopadu. Během coronavirové uzávěry vznikla řada nových spolektivních písní především ve spolupráci s textařem Ladislavem Vondrákem. Můžete se těšit i na řadu dalších známějších písní v autorském hudebním stylu, který spojuje prvky folku, rocku, šansonu a jazzu.
Je pro vás připravený hudební mix s jasným záměrem, že Večery S jsou prostor nejen pro jihočeské kapely a písničkáře. Je jich hodně, jsou zajímaví, ale o některých se moc o nich neví. Večery S vás s nimi seznámí. Tak přijďte a objevujte.
Večery S koncerty v Divadle U Kapličky
Kdy: pátek 17. prosince 2021 od 19:00 hodin
Kde: Divadlo U Kapličky, Husova 622/45, Č. Budějovice
Předprodej vstupenek - městský rezervační systém CBsystem již v prodeji až do 16.12.2021
Další předprodej vstupenek: prodejna hudebních nástrojů Melodie, U Černé věže 8, České Budějovice do 16.12.2021
Večery S na jaře 2022
Večery S na jaře 2022
Večery S
budou pokračovat VI. ročníkem v pátek 22. ledna 2022 opět od 19:00. Můžete se těšit na trojici účinkujících: Tomáš Průša trio, Pavla Marianová & Jan Janda, Blackjack. Včas budete o všem informováni.
Za Večery S na viděnou!
Jarda Hnízdil
 

Sdílet na...
Kam dál?

» Večery S dávají šanci objevům, nabídnou folk, šanson i hlas kollerovského střihu (Jarda Hnízdil & Vašek Koblenc)

» Únorové Večery S: Eva Emingerová Trio, La Vina, Láďa Latka A trio (Jarda Hnízdil)

» Českobudějovické Večery S v Divadle U Kapličky jdou do čtvrté sezóny (Jarda Hnízdil)

» Večery S: Pětník, Žofie Kabelková, Želiboys (Jarda Hnízdil)

» Večery S: Nahoře, Výborný trio a Devítka (Jarda Hnízdil)

Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

Kalendář

<< Prosinec 2022 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1 2 3 4
 5
21232425
2627283031 

Přihlášení

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
FOLKtime.cz
 

Poslechněte si...

  • Country Rádio
  • Rádio Folk
  • Rádio Proglas
  • Rádio Samson
  • Rádio ČRo Olomouc