gototop
23.05.2017 Ponton na Střeleckém ostrově přinese nečekaná spojení Bočka, Wolfa či litevských Alaverdi (Tranzistor label)    Tisk
Pozvánky
Po úspěšné zimní revue label Tranzistor přichystal další happening. Jarní open air se uskuteční na Střeleckém ostrově přímo na pontonu na hladině Vltavy. Přijdťe si vychutnat jedinečnou atmosféru, nevšední spojení nadějného Tomáše Bočka porvé s kapelou, mantracorových Alaverdi, kteří rozdávají dobro nebo pražskou premiéru Wolf Lost In the Poem, jež věnoval své vyjímečné album světovým básnířkám.
“První kick off Headliner ponton jsme připravili ve spolupráci s vydavatelstvím Tranzistor jako náš společný showcase. Je to dost příhodný start sezóny a vy se můžete těšit na tři interprety z jejich rosteru. Pravidelné koncerty na pontonu na Střeleckém ostrově letos vstupují do třetí sezóny. A bude velmi pestrá a našláplá. Můžete počítat s více jak deseti letními koncerty, prostřednictvím kterých vám představíme kolikrát nečekaná spojení dvou i více kapelmy plump wife with huge tits loves missionary position homemade, nabídneme jména hodně známá, čerstvá i ta nejvíc ‘hype’. Kdo chodil loni a předloni, ví, co ho čeká včetně atmosféry, genia loci, panoramat i setkání s lidmi, které jste dlouho neviděli nebo je naopak vídáte často a rádi. Letos bude i o něco lepší zvuk a pár dalších vychytávek. A samozřejmě stále bez vstupného.“ říká hudebník, DJ a produkční pontonů Kay Buriánek.
Wolf lost In the Poem
Wolf lost In the Poem
foto: Jitka Harabišová
Wolf lost In the Poem

Krabičkový kouzelník, ukrývající se za tímto tajemným pseudonymem vrství nálady všech odstínů šedé. Jeho cinematická romantika, transponovaná do zasněných skladeb je vtahující a zároveň lehce odtažitá. Na svém čerstvém albu Nepřipoutaný rozmlouvá s básnířkami od surrealistických až po ty proklaté, či vězněné v ruském gulagu. Wolf se představí se zbrusu novým albem v pražské premiéře právě na Pontonu.
YT: https://www.youtube.com/watch?v=mz-GwQShNS4
FB: https://m.facebook.com/wolflostinthepoem
Tomas Bocek
Tomas Bocek
foto: Tomáš Kučík
Tomas Bocek

Je velkým objevem generace mladých písničkářů, kteří vyrůstali s kytarou v ruce na chodnících tuzemských i zahraničních měst. Je mladý, talentovaný a má za sebou hraní ve více než třiceti evropských městech. Jeho hudebním domovem je ulice, kde se pomocí svých textů nejlépe konfrontuje s posluchači. Jeho hitovému songu You Are dalo klipovou podobu pražské studio Flux Films v čele s Adamem Vopičkou. Porvé se představí s novou kapelou v akustickém i elektrickém setu!
 
Alaverdi
Alaverdi
foto: Jiří Štarha
Alaverdi

Alaverdi se objevili v Čechách už před devíti lety. Vynořili se prý z lesů na litevsko-běloruské hranici, aby šířili do světa pozitivní vibrace. Bratři Edagaras a Vytautas Vasiliasovi a basista Marius Miškinis říkají vlastnímu žánru mantracore a libují si v netradičních nápadech i hostech. Na jejich čtvrtém albu In Fermentation, nahraném ve spolupráci s Ondřejem Ježkem totiž zpívají Ema Brabcová, Olga Königová nebo Monika Načeva.
YT: https://www.youtube.com/watch?v=bPfzVreWI24
FB: https://www.facebook.com/alaverdi.band/
TRANZISTOR 1st PONTON
23. května 2017 od 19:00 do 22:00
Střelecký ostrov pod Mostem Legií, Praha 1
VSTUP ZDARMA

Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."