gototop
05.02.2016 Soutěž o CD Karla Pazderky (FOLKtime.cz)    Tisk
Soutěže
V dnešní soutěži si aktuálně připomeneme včerejší 6. základní kolo XIII. ročníku Notování. Diváckým vítězem se stala skupina Trapas, 2. místo patří skupině Egan a na 3. příčce se umístil Karel Pazderka & Band. S těmito soutěžícími spolu s dalšími postupujícími z minulých základních kol se postupně setkáme v následujících semifinálových kolech. Podrobně se o výsledcích dočtete na Facebooku Notování nebo na webových stránkách této písničkové soutěže.
Karel Pazderka zaujal nejen diváky, ale také Radu Notování, která jej hlasováním do semifinále poslala. V našem Hodnocení desek si s deskou V báječném balení Pazderka také vede dobře.  A pokud jeho CD ještě nemáte a trochu jsme vás navnadili, můžete si desku brzy poslechnout. Stačí, když jako první správně odpovíte do diskuse.
Karel Pazderka & Band včera zahrál tyto písničky: Cowboy, Vzkaz od anděla, Blázen se slonem, Jako tenkrát. Které z nich najdeme na CD V báječném balení?

Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.
Mirek Týnek   |Registered |05.02.2016 13:56:42
Na CD jsou písničky : Cowboy a Blázen se slonem
Džexna   |Manager |05.02.2016 14:47:13
Mirku, správně. Napiš na mail soutezzavináčfolktime.cz, kam máme CD poslat. Blahopřejeme a věříme, že se ti deska bude líbit.
Exod  - Text?   |91.139.6.xxx |14.02.2017 12:27:43
Pěkně prosím, neměl by někdo text na Jako tenkrát?

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."