gototop
01.04.2016 Soutěž o CD Supay (FOLKtime.cz)    Tisk
Soutěže
Když jsme se minulou středu zúčastnili vyhlašování žánrových cen Anděl za rok 2015 v pražském Lucerna Music Baru, zaznamenali jsme v zaplněném sále také impozantní postavu zpěváka a frontmana skupiny Čankišou Karla Heřmana. Čankišou, tentokrát s albem Supay, byli mezi nominovanými již potřetí. Svědčí to o úspěchu a originalitě kapely, která se svou tvorbou opírá o legendu dávného jednonohého lidu Čanki, i když jí i napotřetí zlatá okřídlená soška unikla. Hudba Čankišou svádí k pohybu a tanci, hravý je také originální obal, který si každý může rozanimovat. Nu, a vítěz naší soutěže si brzy ověří, jak se titulka alba pěkně hýbá. K vítězství stačí, když jako první správně odpoví na naše otázky do diskuse.
1. Ve které kategorii byli Čankišou nominováni?
2. Kdo v „jejich“ kategorii Anděla získal?
3. Jak se jmenuje bubeník Čankišou, a kterou legendární brněnskou rockovou kapelu spoluzakládal a dodnes v ní hraje?

Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.
Pavel  - Supay   |178.255.168.xxx |01.04.2016 11:42:03
World music--Ponk--Zdeněk Kluka,Progres2
Džexna   |Manager |01.04.2016 13:14:45
Pavle, správně. Na mail soutezzavináčfolktime.cz napiš, komu máme výhru poslat. A Blahopřejeme, i když nás mrzí, že už si nebudeme rozhejbávat obrázek na obalu.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."