gototop
17.12.2001 Cekáme na 100 000. návštevníka!! (FOLKtime)    Tisk
Zajímavosti

Tak už je to tady. Necelé dva a půl roku stačily FOLKtimu k tomu, aby na jeho stránky přišlo sto tisíc folkových nadšenců. A to nám věřte, že ten jubilejní nepřijde zkrátka. Připravili jsme pro něj malé překvapení - exkurzi do živého vysílání pražského Country radia a účast na živém natáčení pořadu, který bude celý věnovaný právě FOLKtimu.

Pokud tedy máte chuť poznat kouzlo rozhlasového vysílání i z té druhé strany, stačí udělat jediné - kliknout na tlačítko FOLKtime v momentě, kdy na jeho počítadle bude číslo 99.999!

Co? Že to máte z tama od vás do Prahy daleko? Nezoufejte, připraveno je i náhradní řešení, takzvaná varianta Brod. A navrch k tomu ještě malý dáreček.

A jak se tedy dozvíte, že jste právě vy ten (ta)100 000.? Zcela jednoduše. Nejen, že na počítadle v dolní části levého menu se objeví to pravé číslo, ale náš systém vás navíc upozorní hláškou, kterou nelze přehlédnout. Vy už si pak pouze zapamatujete heslo, které bude systémová hláška obsahovat a odešlete vše na náš mail. Jak jednoduché!

No a my, kterým se nedostane té cti, nemusíme být smutní. 17. ledna se uskuteční na pražském Žižkově muzikantský session, na kterém tu stovku pořádně oslavíme. Informace najdete už brzy na titulní straně FOLKtimu.


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."