gototop
13.02.2012 V únoru opět do F-klubu v Pardubicích! (Jana Štěpánková)    Tisk
PR
Po svém lednovém vystoupení v F-klubu v Pardubicích se opět vrátím do pozice pisatelky a sepisovatelky dojmů a pozvu na další setkání Folkového klubu, které se uskuteční dne 16. 2. od 19:00 v Doli klubu v Pardubicích. Zhruba po roce se na tamní pódiová prkna opět vrátí manželé Šottovi, tentokrát už vystupující pod názvem Strunovrat. Dalším účinkujícím bude folkovo-rockový písničkář z Prahy Martin Rous. Bližší informace naleznete na stránkách www.fklub.cz. Přijďte se podívat a poslouchat a třeba také něco popít, je přeci svařákové období!

V únoru opět do F-klubu v Pardubicích!

 

Po svém lednovém vystoupení v F-klubu v Pardubicích se opět vrátím do pozice pisatelky a sepisovatelky dojmů a pozvu na další setkání Folkového klubu, které se uskuteční dne 16. 2. od 19:00 v Doli klubu v Pardubicích. Zhruba po roce se na tamní pódiová prkna opět vrátí manželé ŠOTTOVI, tentokrát už vystupující pod názvem STRUNOVRAT. Dalším účinkujícím bude folkovo-rockový písničkář z Prahy MARTIN ROUS. Bližší informace naleznete na stránkách www.fklub.cz. Přijďte se podívat a poslouchat a třeba také něco popít, je přeci svařákové období!

 

Jana Štěpánková


Sdílet na...
Kam dál?

» Pernštejnská fortuna 2014 – pestrá, proměnlivá a překvapivá (Jana Štěpánková)

» Pozvánka do posledního F-klubu v tomto školním roce (Jana Štěpánková)

» Co nabídne říjnový F-klub? (Jana Štěpánková)

» F-klub plný překvapení (Jana Štěpánková)

» Jihočeský nářez a východočeské pohlazení v F-klubu (Jana Štěpánková )

Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."