gototop
07.10.2016 Unikátní turné tří osobností (Zdeněk Vřešťál)    Tisk
PR

Dragoun, Vřešťál, Koščová
Dragoun, Vřešťál, Koščová
Unikátní turné tří osobností československé hudby proběhne v druhé polovině října. Roman Dragoun (skladatel, hráč na klávesové nástroje a zpěvák, člen skupin Progres 2, Futurum, Supergroup a dalších), Katka Koščová (historicky první slovenská Supestar) a Zdeněk Vřešťál (člen Nerez, Neřež, Kapely Jarka Nohavici a doprovodné skupiny Marie Rottrové) vystoupí společně v rámci unikátního třídenního turné.

V úterý 18. října se tito umělci představí v sále plzeňské Měšťanské Besedy, ve středu 19. října pokračuje turné koncertem v pražské Zrcadlové kapli Klementina a konečně ve čtvrtek 20. října bude turné zakončeno koncertem v českokrumlovském Městském divadle.

Koncert nabídne písně z repertoáru skupin Futurum a Progres 2, které zahraje v samostatném bloku Roman Dragoun. V další části koncertu vystoupí Zdeněk Vřešťál se skupinou Neřež. Uslyšíte písničky z jejich posledního alba Jen blázni překročí svůj stín a největší hity legendárních Nerez, které si společně s členy Neřež zazpívá i Katka Koščová. Písničky jako jsou Kočky, Tisíc dnů mezi námi nebo Já s tebou žít nebudu patří k folkové klasice. Na závěr koncertu se představí všichni umělci ve společném bloku.


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."