gototop
31.05.2005 Benefice na Vyšehrade (Cimbura)    Tisk
Reportáže

(tečka za II. ročníkem soutěže Notování pod Vyšehradem)

Naplánováno jsme měli od loňského podzimka, ale teprve teď je všechno definitivní a tak můžeme všechny čtenáře FOLKtimu, a jejich prostřednictvím vlastně i nečtenáře, pozvat na akci, kterou bychom rádi zavedli jako výroční součást Notování pod Vyšehradem:

Ve čtvrtek 16. června 2005 od 19 hodin se koná benefiční koncert pro děti z Jedličkova ústavu nazvaný Notování na Vyšehradě, ve kterém vystoupí zakladatelka výšejmenované hudební soutěže, skupina Sekvoj spolu s vítězkou právě ukončeného II. ročníku soutěže, písničkářkou Terezou Terčovou a jejím hostem Danem Švecem. Celková délka programu bude 90 minut, aby nebyl narušen denní režim dětí. Koncert je přístupný veřejnosti. Koná se v Domově dětí a mládeže Jedličkova ústavu v ulici Na Topolce č.1 v Praze 4. Vyběhnete-li Podolskými schody, je budova nalevo proti vám. Trochu déle, než od Podolské vodárny (tram. 3,17,21) trvá procházka od stanice metra C Vyšehrad. V obou případech je dobré mít u sebe plán Prahy!

Vaší účastí budou potěšeni nejen vystupující, ale i děti: výtěžek představení - dobrovolné vstupné - bude na místě předán zástupcům Jedličkova ústavu.                                                                                                   


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."