gototop
09.06.2008 Chcete si zahrát pod Vyšehradem? (Belmondo )    Tisk
Reportáže

Pošesté se otevírá možnost pro všechny folkové a žánrově příbuzné písničkářky i písničkáře, dua a skupiny v dalším ročníku písničkové soutěže Notování pod Vyšehradem probíhající v pražském P-klubu, v Trojické. Největší množství zajímavých informací najdete v reportážích z jednotlivých kol soutěže pravidelně uveřejňovaných na tomto serveru, který je jedním z mediálních partnerů soutěže.

V ročníku 2008-2009 může vzhledem k omezené kapacitě soutěžit opět jen 36 interpretů. Máte-li zájem o bližší informace, případně o možnost soutěžního vystoupení, ozvěte se nám na naši kontaktní mailovou adresu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Obratem vám zpět odešleme Soutěžní řád, v němž najdete vše důležité týkající se Notování a Přihlašovalo, jehož vyplněním se lze přihlásit. Vzhledem k rostoucímu zájmu je lépe neváhat.

Děkujeme za váš zájem a těšíme na další ročník

 

Za celou Pořadatelskou radu Notování pod Vyšehradem


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.
Belmondo  - Re: Chcete si zahrát pod Vyšehradem?   |212.24.142.xxx |16.06.2008 11:45:00
Milí hudební prátelé, muzikantky a muzikanti,
chtel bych vás informovat, že príští rocník Notování pod Vyšehradem už má krome všech 36 soutežních interpretu i pet náhradníku. Vzhledem k tomu, že kapacita souteže je daná, budeme se na všechny ostatní tešit zase za rok.
Díky za váš zájem

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."