gototop
20.12.2010 Epy de Mye připravila CD s živým koncertem (Epy de Mye)    Tisk
PR
Na našem hudebním pořadu Epycentrum jsme posluchačům připravili překvapení, CD se záznamem živého koncertu. V červnu 2010 odešel z kapely Lukáš Kazík. Toto CD je malým balónkem atmosféry živého koncertu v sestavě s
epy-de-mye_live-in-matongo
epy-de-mye_live-in-matongo
Lukášem a zároveň dárkem všem našim příznivcům. Na desce najdete písně z desky Stopy nezmizí v koncertním provedení i písně zatím nezaznamenané. Například Obyčejné fotky, Kostlivec, Lehkost bytí, To se zase urodilo nebo převzaté San Francisco Bay Blues a Minor Swing.
Live in Matongo bude k dostání na našich koncertech za 150 Kč, v případě urgentního zájmu můžeme zaslat okamžitě poštou za 200 Kč. Stačí kontaktovat mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .
Tato deska uzavírá šestiletou kapitolu Epy de Mye s Lukášem. Rádi bychom, aby záznam jednoho energického koncertu udělal radost a předal kus energie a prožitků.

Sdílet na...
Kam dál?

» Pernštejnská fortuna – pestrá, slunečná a nezapomenutelná (Jana Štěpánková)

» Epy de Mye pořádá na jihu Čech jedenácté Epycentrum. (Mirek Vlasák)

» Slatiňanský vrabčák (Belmondo)

» Ozvěny festivalu Zahrada (Michal Jupp Konečný)

» Prezident na Hrad (Belmondo)

Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."