gototop
04.10.2010 Esence nabízí zdarma ke stažení své nové cd Folk You! (FOLKtime.cz)    Tisk
Zajímavosti

Esence je mladá pražská kapela, jejíž styl lze pro nedostatek lepších výrazů označit za pop-rock. Své první album vydala v roce 2009 pod taktovkou producenta Filipa Benešovského (Neřež, Marie Rottrová, projekt Pink Floyd – The Wall 2009).

Esence soutěžící na letošní Zahradě
Esence soutěžící na letošní Zahradě
foto: Vít Školník Urban

Od počátku tohoto roku Esence představuje v pravidelných akustických koncertech i svou folkovou tvář. Esence v tomto stylu zaujala posluchače i kritiku (autorská Porta 2010 – Ústí nad Labem, Divácká porta - Praha, 4. místo v rámci festivalu Zahrada – soutěž o Krtky). I z tohoto důvodu proto skupina připravila čerstvé cd s názvem Folk You!

A právě tento pětipísničkový maxi-singl zpřístupnila zdarma ke stažení na svých internetových stránkách www.snc.cz/folkyou.

Zpěvák Petr Štika k tomu uvádí: „Hudba pro nás byla vždy především koníčkem. Přijde nám proto samozřejmé, že svoje písničky nabízíme ke stažení zdarma. Doufáme, že si tak najdou nové posluchače.“


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."