gototop
17.12.2001 Zase jste se u nás o sobe nedocetli? (Šaolín)    Tisk
Zajímavosti

Hrozný!

Možná jste si všimli, že jsou takové kapely či interpreti, o kterých se na stránkách FOLKtimu píše daleko více než o jiných. Řeknete si: jasně, takové Mince vo fontáne, Načas nebo Martin Šíl mají určitě u editora nějakou tlačenku, že je tam furt tak cpe. Jenže to je omyl. Ještě chvilku vás o tom nechám přemítat a v následujícím odstavci vám prozradím, proč tomu tak je.

Tak co? No vidím, že některým z vás už svitlo. No jasně je to tak! Zmínění muzikanti totiž nenechávají nic náhodě a občas nám o sobě prostě podají krátkou zprávu. Spokojenost je pak na všech stranách. Vy máte radost, že jste se něco zajímavého dočetli, kapela má radost, že se o ní ví, a my máme radost, že jsme snad pomohli dobré věci.

A tak se obracím na Vás, kteří pouštíte zprávy o vašich koncertech, deskách, přestupech a dalších zajímavých projektech ven zatím jen šuškandou: Napište nám o vás! Na aktuality u nás máme rubriku Aktuality, na pozvánky máme rubriku Události - pozvánky, a konečně na reportáže máme ve FOLKtimu rubriku s výstižným názvem Události - reportáže. Ne, nenutíme vás, abyste za každou cenu psali narcisticky o svém koncertě. Vždycky přece můžete požádat kohokoli, kdo se koncertu zúčastnil jako divák a po koncertě za vámi přišel, aby o koncertě napsal pár řádek. Zvlášť, když se mu líbil. Pro kapelu nebo písničkáře je taková reference prostě zatím ta nejlepší reklama, jakou si může představit. A máte to zadarmo, jak by dodal Přéma Podlaha.

A že existují v našem časopise ještě jiné rubriky, jako třeba Zpievanky, FOLKfórum nebo on-line Kalendář folkových akcí, dodávám už jen tak pro forma. Stejně tak, jako informaci, že všechny potřebné kontakty na nás najdete v tiráži. A v té také najdete, zaplať Pánbůh, dost šikovných lidiček, kteří rádi přijdou zhlédnou váš koncert, a nebo napíšou o vaší desce. Stačí jen poslat mail s pozvánkou?


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."