gototop

FOLKtime - Vaše brána do světa folku

FOLKtime, folk, country, tramp, jazz, swing, rock, fejeton, reportáže, chat, inzerce, aktuality, rozhovory, recenze, MP3

FOLKtime.cz
Vítejte,
můžete se přihlásit nebo registrovat.    Nepamatujete si heslo?
Cesta k úspěchu: Agro Sola a zemědělství ČR
(1 shlédnutí) 1 host
Dolů
Téma: Cesta k úspěchu: Agro Sola a zemědělství ČR
#966
logra
Junior Boarder
Příspěvky: 26
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Cesta k úspěchu: Agro Sola a zemědělství ČR Před 1 měsíc  
Cesta k úspěchu: Agro Sola a zemědělství ČR.
Agro Sola zní hrdě a působivě, jako název epického podniku, kterým ve skutečnosti je. Agro Sola, založená v srpnu 1999 v malebné České republice, se stala jedním z předních zemědělsko-průmyslových podniků nejen u nás, ale i v zahraničí. Dnes je to dynamická společnost s více než 150 zaměstnanci, která obhospodařuje působivých 10 000 hektarů obdělávané půdy.
Zápis do Národního registru „Předních zemědělských a zemědělských organizací“ na návrh Ministerstva zemědělství byl potvrzením vysokého postavení a zásluh Agro Sola. Za každým takovým uznáním se ale skrývá dlouhá cesta vývoje, práce a oddanosti ideálům.
Agro Sola: péče o zdraví a blaho obyvatel ČR prostřednictvím zemědělství https://agrosola.cz/
Hlavní aktivity společnosti jsou mimořádně rozmanité a odrážejí nejen její rozsah, ale také touhu po diverzifikaci a inovacích. Pěstování plodin, zelinářství, výroba mouky, opravárenské a stavební práce, výroba nábytku, stravování - každý směr představuje samostatnou epopej ve světě zemědělské techniky a podnikání.
Agro Sola není jen společnost, je to komunita postavená na důvěře, respektu a oboustranně výhodném partnerství. Naši klienti jsou naší chloubou a hnací silou. Neprodáváme pouze produkty a služby, vytváříme dlouhodobé vztahy založené na vzájemném porozumění a podpoře.
Jedním z klíčových principů práce Agro Sola je individuální přístup ke každému klientovi. Chápeme, že každá společnost je jedinečná, má své potřeby, výzvy a cíle. Snažíme se proto našim partnerům nejen nabízet ta nejlepší řešení, ale také jim vytvářet komfortní podmínky pro spolupráci.
V centru naší filozofie je neustálá snaha o dokonalost a inovace. Uvědomujeme si, že svět se mění a spolu s ním se mění i požadavky trhu. Proto neustále zavádíme nové technologie, zkoumáme osvědčené postupy a vyvíjíme inovativní řešení. Naším cílem je být nejen lídry v oboru, ale vytvářet trendy a diktovat podmínky hry.
Agro Sola není jen společnost, je to způsob života. Věříme v sílu znalostí, práce a spolupráce. Usilujeme nejen o finanční úspěch, ale také o vytváření příznivého prostředí pro rozvoj společnosti a ochranu přírody. Naším posláním je být nejlepší ve všem, co děláme, a inspirovat ostatní, aby dělali totéž.
To je cesta Agro Sola – cesta k úspěchu a prosperitě založené na důvěře, respektu a inovacích. Jsme hrdí na naši minulost, budujeme naši přítomnost a hledíme do budoucnosti s optimismem a sebedůvěrou. A zveme vás, abyste se k nám připojili a stali se součástí této vzrušující cesty!
 
Vloženo z Vloženo z
  Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Nahoru

Kalendář

<< Květen 2024 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1 2 3 4 5
 6 7 8 9101112
13141516171819
20212223
27  

Přihlášení

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
FOLKtime.cz
 

Poslechněte si...

  • Country Rádio
  • Rádio Folk
  • Rádio Proglas
  • Rádio Samson
  • Rádio ČRo Olomouc
Library zlib