gototop

FOLKtime - Vaše brána do světa folku

FOLKtime, folk, country, tramp, jazz, swing, rock, fejeton, reportáže, chat, inzerce, aktuality, rozhovory, recenze, MP3

05.06.2024 Štafeta partnerských festivalů Porty 2024 (Jirka Vondráček)    PDF Tisk Email
Festivaly
Štafeta partnerských festivalů Porty
Štafeta partnerských festivalů Porty
Porta 2024 má pro finalisty bobtnající dárek. A to je 20 partnerských festivalů, které si vyberou vítěze, nebo někoho z finalistů Porty v Řevnicích a věnují mu prostor na svém festivalu.
Původně jsme měli jen Trampský širák a Interportu v Ústí… Pak to bylo 5 festivalů, předloni osm a loni již deset festivalů, kde si zahrála především Marie Tilšarová a velmi dobře toho využila. No a letos je to opravdu dvacítka pořadatelů, kteří přislíbili spolupráci, a kteří si tedy vyberou někoho z Porty na svůj festival.
K tomu jsme se dohodli o jakési festivalové štafetě a všichni pořadatelé dostali společný plakát, kde jsou všichni i s termíny. A celé je to vymyšleno jako podpora a propagace nejen soutěžících z Porty, ale podpora a propagace folk a country scény. A udělat z těch festivalů spolupracující model, protože folk a country zas tak nikdo nepodporuje. Tak bychom si ho mohli podpořit společně. Něco už jsem pro to udělal i na Country rádiu v Karavaně.
A tak jsem zkusil požádat pořadatele, aby v rámci štafety pozvali nejen finalisty, ale aby promovali i ty dva další festivaly, které přijdou termínově po nich, a aby tam pozvali své návštěvníky.
Štafeta festivalů: 15.6. Muzikantský Heřmánek
Štafeta festivalů: 15.6. Muzikantský Heřmánek
Každý z festivalů má pak tři společné úkoly:
1. Dát plakát partnerských festivalů na svůj web, a třeba i na facebook.
2. Plakát vyvěsit i v areálu festivalu.
3. Moderátoři uvedou finalistu Porty a v rámci štafety pozvou diváky na další festival.
Tak uvidíme, jestli se to dá, nejspíš to půjde!
Porta na svých stránkách představuje finalisty soutěže. A v ePortýru Stopař Roman Roček chystá se všemi pořadateli Štafety festivalů rozhovory. Nyní je na řadě InterPORTA, pak Muzikantský Heřmének, Folkové Chvojení atd... viz plakátek.
V Karavaně na Countryradiu budu mít 13 finalistů Porty 2024 a představíme jejich nahrávky. A jak to půjde, zpropaguju Štafetu festivalů.
Štafetu partnerských festivalů uveřejňujeme i v našem kalendáři. (pozn. red.) 
 
 
 

Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

Kalendář

<< Červen 2024 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1 2
 3 4 5 6 7 8 9
10111216
1718
24

Přihlášení

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
FOLKtime.cz
 

Poslechněte si...

  • Country Rádio
  • Rádio Folk
  • Rádio Proglas
  • Rádio Samson
  • Rádio ČRo Olomouc