gototop

FOLKtime - Vaše brána do světa folku

FOLKtime, folk, country, tramp, jazz, swing, rock, fejeton, reportáže, chat, inzerce, aktuality, rozhovory, recenze, MP3

06.06.2024 Hvězdy jihu 59 - Folk&Country na JČ1 květen 2024 - Pavel Barnáš, Bárka (Jarda Hnízdil)    PDF Tisk Email
Folk v TV
Povídat si s Pavlem Barnášem je procházkou širými lány témat, to hudební je pochopitelně v našem povídání převládající. Pavel Barnáš není totiž v hudebních kruzích jen špičkový violoncellista, on je hudebník tělem i duší. Díky jeho lásce k hudbě vznikl hudební festival Okolo Třeboně, který bude letos slavit 33. pokračování! V Třeboni letos uvidíte na 40 hudebních vystoupení. Jen namátkou koncerty kapel Nezmaři, Jarret, Mrakoplaš, Asonance, Spolektiv, koncerty sólistů Saši Niklíčkové, René Součka, Vlasty Procházky, Pavla Šporcla a řady dalších včetně tradičního Žižkovského divadla Járy Cimrmana.
Pavel Barnáš je pomyslným synonymem propojení mnoha hudebních žánrů, stylů, hudebních těles, kapel a hudebních sdružení. SOČR, Fleret, Cimbál Classic, vážná hudba, folk, rock a mnohé další. V poslední době navíc elegantně proplouvá hudebními vodami s kapelou Bárka, jejíž dva videoklipy jsou součástí tohoto magazínu Hvězdy jihu na JČ1. A že je v jejich skladbách opravdová pohoda, to se můžete přesvědčit 30. června 2024 přímo na jejich koncertu na Okolo Třeboně. Vše Okolo Třeboně 2024 najdete na https://www.okolotrebone.cz/program/. S Pavlem Barnášem jsem si ještě lehce popovídal také trochu o cestování a i o vztahu k rybářství, o těchto tématech snad více v některých z příštích dílů magazínu Hvězdy jihu na JČ1.
S přáním pěkného léta!

Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

Kalendář

<< Červen 2024 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1 2
 3 4 5 6 7 8 9
10111216
1718
24

Přihlášení

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
FOLKtime.cz
 

Poslechněte si...

  • Country Rádio
  • Rádio Folk
  • Rádio Proglas
  • Rádio Samson
  • Rádio ČRo Olomouc