gototop
27.02.2012 IX. ročník Notování vstupuje do druhé etapy (Rada Notování)    Tisk
PR
Již devátým rokem běží v Praze písničková soutěž Notování. První etapy probíhajícího ročníku, šesti základních kol, která proběhla od září 2011 do února 2012, se zúčastnilo celkem šestatřicet soutěžících formací. Z nich vybrali diváci a Rada Notování patnáct, které postoupily do druhé etapy - do semifinále. Semifinálové koncerty budou tři. Všechny proběhnou na domovské scéně Notování - v Music City Clubu v Praze 9, v Ocelářské ulici č. 39, jen 200 m od stanice metra B Českomoravská.
Vítěz minulého ročníku Notování, skupina Twisted Timber
Vítěz minulého ročníku Notování, skupina Twisted Timber
foto: František Heřman


V prvním semifinálovém večeru, ve čtvrtek 1. března od 19:30, se o postup do finále střetnou skupiny Sova něžná z Prahy, Trativod z Mělníka a X-tet z Jindřichova Hradce, pražské duo Vasilův Rubáš a písničkář Marek Vojtěch, rovněž z Prahy. Hostem večera bude Martina Trchová Trio, ve kterém uvidíme po boku jedné z nevýraznějších písničkářských osobností mladé generace, která formaci propůjčila své jméno, skvělého kytaristu Patrika Henela a vynikajícího kontrabasistu Radka Polívku.

Druhý semifinálový večer ve čtvrtek 5. dubna od 19:30 bude v soutěži záležitostí čtyř kapel - Alternativy z Plzně, východočeského Strunovratu (Petr Šotta se skupinou), Věnebandu z Litomyšle a pražských XXLive - a plzeňského dua Jiří Mucha & Jana Balejová. Host večera tentokrát dorazí jihu a západu Čech. Bude jím skupina Druhá míza Vojty Zíchy.

Třetí semifinálový večer proběhne ve čtvrtek 3. května opět od 19:30 a soutěžit v něm budou skupiny Flender & spol. z Prahy, KaBáJa z Jablonce nad Nisou a Pavel Petran a kapela z Prahy, kolínské duo Tata Mia a písničkář Michal Vaněk z Nového Boru. Jako hosta večera uvítáme jednu z nejlepších zpěvaček jazzové, swingové a trampské scény, paní Jitku Vrbovou s jejím dlouholetým hudebním partnerem Standou Chmelíkem.

Závěrečnou, třetí etapou IX. ročníku bude finále, opět od 19:30 v Music City Clubu a opět ve čtvrtek, tentokrát 7. června. O palmu vítězství, putovní Harfu kněžny Libuše a další ceny se v něm střetnou diváčtí vítězové semifinálových večerů a dva či tři postupující Rady Notování bez ohledu na to, ve kterém ze semifinálových večerů soutěžili. Hostem programu a podavatelem putovní ceny bude vítěz minulého ročníku, skupina Twisted Timber.

Pro některé čtenáře asi bude zajímavá informace, že všechny tyto večery budou přenášeny pomocí webové kamery. Přenos si můžete zapnout z úvodní strany webu Notování, na které najdete mj. i odkaz na přesný popis cesty do Music City Clubu z kteréhokoliv místa na této planetě. Věříme, že jeho zásluhou snadno najdete cestu na koncerty Notování a moc se na vás těšíme!

Sdílet na...
Kam dál?

» Výsledky 5. základního kola VIII. ročníku Notování (Rada Notování)

» Soutěž o vstupenky na finále Notování (FOLKtime.cz)

» Notování zahajuje (Belmondo)

» Výsledky 1. kola XI. ročníku Notování (Rada Notování)

» Výsledky 3. semifinále kola VIII. ročníku Notování 5. 5. 2011 (Rada Notování)

Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."