gototop

FOLKtime - Vaše brána do světa folku

FOLKtime, folk, country, tramp, jazz, swing, rock, fejeton, reportáže, chat, inzerce, aktuality, rozhovory, recenze, MP317.02.2021 Jana Rychterová a spol. vítězem finále, které neproběhlo. A dál… Napsal uživatel Belmondo    PDF Tisk Email
Výsledky
Jana Rychterová a spol. vítězem finále, které neproběhlo. A dál…Těžko by někdo mohl tušit dopředu, co všechno přinese úplně malý čínský šmejd. Notování poprvé ve své historii zažilo v uplynulém ročníku nucenou pauzu. Až do 1. semifinálového večera v březnu 2020 běželo vše podle plánu. To už se ale stahovala mračna. A tak 2. semifinálový večer se podařilo uskutečnit až v září a 3. semifinále v říjnu. Opět za zhoršující se situace. Na finále už z pochopitelných důvodů nedošlo.
 
21.10.2013 Výsledky 2. kola XI. ročníku Notování Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Výsledky
Výsledky 2. kola XI. ročníku Notování Ano, druhé základní kolo Notování proběhlo v pražském Music City Clubu již 3. října a jen technické potíže nám zabránily pustit jeho výsledky do širého světa dřív. A tak rychle na to, ať už ani minutku nepromarníme!
 
10.09.2013 Výsledky 1. kola XI. ročníku Notování Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Výsledky
Výsledky 1. kola XI. ročníku Notování Písničková soutěž Notování vstoupila 5. září 2013 do svého druhého desetiletí a na jeho startu poněkud pozměnila svůj soutěžní řád, zejména v systému hodnocení. Proto, počínajíc následujícími výsledky 1. základního kola, zde budete nacházet hned dvoje výsledky diváckého hlasování, zatímco s hodnocením Rady Notování se seznámíte až souborně po posledním, 6. základním kole v únoru 2014.
 
12.06.2013 Výsledky finále X. ročníku Notování Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Výsledky
Výsledky finále X. ročníku NotováníJubilejní desátý ročník písničkové soutěže Notování vyvrcholil 6. června 2013 finálovým večerem v pražském Music City Clubu. Navzdory obavám vyvolaným povodněmi se dostavili všichni finalisté i host programu včas. Soutěžní část programu přinesla následující výsledky:
 
07.05.2013 Výsledky 3. semifinále X. ročníku Notování Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Výsledky
Výsledky 3. semifinále X. ročníku NotováníV posledním, třetím semifinále jubilejního desátého ročníku Notování bylo 2. května 2013 rozhodnuto o tom, kteří všichni muzikanti se střetnou ve finále této písničkové soutěže. Hlasování diváků o tom, kdo ze soutěžících tohoto kola postoupí do finále, přineslo následující výsledky.
 
09.04.2013 Výsledky 2. semifinále X. ročníku Notování Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Výsledky
Výsledky 2. semifinále X. ročníku Notování Prostřední ze tří semifinálových večerů jubilejního ročníku písničkové soutěže Notování, který proběhl 4. dubna 2013 v pražském Music City Clubu, přinesl v diváckém hlasování následující výsledky:
 
12.03.2013 Výsledky 1. semifinále X. ročníku Notování Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Výsledky
Výsledky 1. semifinále X. ročníku Notování V posledním jarním dnu minulého týdne, ve čtvrtek 7. března 2012, proběhlo v pražském Music City Clubu poslední zimní Notování jubilejního desátého ročníku této písničkové soutěže. Bylo to první semifinále a hodně se vydařilo, o čemž jasnou řečí hovoří i více méně vyrovnané výsledky diváckého hlasování:
 
11.02.2013 Výsledky 6. základního kola X. ročníku Notování Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Výsledky
Výsledky 6. základního kola X. ročníku Notování Poslední základní kolo uzavírající výběr semifinalistů proběhlo 7. února 2013 v pražském Music City Clubu. Mezi soutěžícími byla opět absence, tentokrát nepřijela ani zprávu proč neposlala Denisa Bartoňová. Protože se v posledních letech podobné případy množí, povede to zřejmě k úpravě soutěžního řádu pro jedenáctý a další ročníky. Jinak ale tradičně nejsilnější šesté základní kolo proběhlo v naprosté pohodě a přineslo následující výsledky.
 
07.01.2013 Výsledky 5. základního kola X. ročníku Notování Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Výsledky
Výsledky 5. základního kola X. ročníku Notování Předposlední základní kolo jubilejního ročníku Notování proběhlo 3. ledna 2013 v koncertním sále velkého „kamenného“ a internetového obchodu hudebními nástroji Music City. Po předchozí dohodě s Radou Notování startovalo místo skupiny 9. patro duo Svitky. K výměně těchto soutě;žících 5. a 6. kola došlo z důvodu onemocnění v 9. patře. Důvod, proč nedorazilo dívčí duo Jampet, neznáme. Pět soutěžících tohoto večera se umístilo následovně:
 
11.12.2012 Výsledky 4. základního kola X. ročníku Notování Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Výsledky
Výsledky 4. základního kola X. ročníku Notování Notování takříkajíc mikulášské proběhlo tradičně v sále hudebního klubu v budově největšího pražského obchodu hudebními nástroji Music City 6. prosince 2012. Večer, kterým jubilejní ročník soutěže vstoupil do druhé poloviny základních kol, přinesl výsledky, které zde zveřejňujeme.
 
05.11.2012 Výsledky 3. základního kola X. ročníku Notování Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Výsledky
Výsledky 3. základního kola X. ročníku NotováníVe zcela zaplněném koncertním sálku pražského obchodu hudebními nástroji Music City proběhlo v prvním listopadovém večeru další vyřazovací kolo jubilejního ročníku písničkové soutěže Notování, které přineslo následující výsledky.
 
08.10.2012 Výsledky 2. základního kola X. ročníku Notování Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Výsledky
Výsledky 2. základního kola X. ročníku NotováníNa scéně hudebního klubu v Music City pokračoval ve čtvrtek 4. října 2012 jubilejní ročník písničkové soutěže Notování. Pro naprostou ztrátu hlasu ze soutěže odstoupil v den jejího konání písničkář Zdeněk Větrovec a tak mělo toto kolo, stejně jako mimulé, pouze pět účastníků. O tom, jak se líbili vypovídají následující výsledky.
 
10.09.2012 Výsledky 1. základního kola X. ročníku Notování Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Výsledky
JVýsledky 1. základního kola X. ročníku Notování ubilejní desátý ročník písničkové soutěže Notování byl zahájen na klubové scéně pražského Music City ve čtvrtek 6. září 2012. Ze soutěže na poslední chvíli odstoupil písničkář Tomáš Vyoral. Proto mělo 1. základní kolo jen pět soutěžících, jejichž úspěšnost vyjadřují následující výsledky.
 
14.06.2012 Výsledky finále IX. ročníku Notování Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Výsledky
V prVýsledky finále IX. ročníku Notováníažském Music City Clubu vyvrcholil 7. června 2012 devátý ročník písničkové soutěže Notování. Byl to hezký, žánrově pestrý, kvalitativně vyrovnaný a bohatě navštívený večer. A ani potom se nic strašného nestalo. Jen předletní skrumáž několika víkendových festivalů a dvou dovolených způsobila, že redakci FOLKtimu posíláme tuto zprávu v nezvyklém skluzu a s omluvou čtenářům, za to, že jim zde výsledky nabízíme teprve teď.
 
07.05.2012 Výsledky 3. semifinále IX. ročníku Notování Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Výsledky
Výsledky 3. semifinále IX. ročníku Notování Poslední semifinále devátého ročníku, jež dotvořilo obsazení finálového večera soutěže, proběhlo v pražském Music City Clubu ve čtvrtek 3. května 2012 a přineslo následující výsledky.
 
10.04.2012 Výsledky 2. semifinále IX. ročníku Notování Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Výsledky
Výsledky 2. semifinále IX. ročníku NotováníDruhý semifinálový večer devátého ročníku písničkové soutěže Notování proběhl 5. dubna 2011. V dopoledních hodinách téhož dne odstoupila ze soutěže skupina Strunovrat z důvodu onemocnění kapelníka Petry Šotty. V tak krátkém termínu nebylo možno přizvat náhradníka a tak byl program v Music City Clubu o jednoho soutěžícího chudší.
 
05.03.2012 Výsledky 1. semifinále IX. ročníku Notování Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Výsledky
Výsledky 1. semifinále IX. ročníku Notování První ze tří semifinálových večerů devátého ročníku písničkové soutěže Notování, který proběhl v pražském Music City Clubu ve čtvrtek 1. března 2012, přinesl následující výsledky.
 
07.02.2012 Výsledky 6. základního kola IX. ročníku Notování Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Výsledky
Výsledky 6. základního kola IX. ročníku NotováníHudebně zřejmě nejsilnější a určitě divácky nejnavštívenější a zároveň poslední základní kolo 9. ročníku Notování proběhlo 2. února 2012 v pražském Music City Clubu a přineslo následující výsledky.
 
09.01.2012 Výsledky 5. základního kola IX. ročníku Notování Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Výsledky
Výsledky 5. základního kola IX. ročníku NotováníPředposlednímu základnímu kolu v probíhajícím ročníku Notování patřil, jako obvykle, první čtvrtek v roce. Proběhlo 5. ledna 2012 v pražském Music City Clubu a přineslo následující výsledky.
 
05.12.2011 Výsledky 4. základního kola IX. ročníku Notování Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Výsledky
Výsledky 4. základního kola IX. ročníku NotováníNávrat domů je takřka vždy radostnou záležitostí. Nejinak tomu bylo i v případě Notování, když se ve čtvrtek 1. prosince 2011, po dvou kolech z nutnosti realizovaných jinde, vrátilo na svoji domovskou scénu v Music City Clubu. Jedinými, kdo ze stálého realizačního týmu při návratu chyběli, byli zvukaři Kuba Moravec a Vojta Samohel.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

Strana 1 z 2

Kalendář

<< Únor 2024 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1 2 3 4
 5 6 7 8 91011
12131415161718
1920
2628   

Přihlášení

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
FOLKtime.cz
 

Poslechněte si...

  • Country Rádio
  • Rádio Folk
  • Rádio Proglas
  • Rádio Samson
  • Rádio ČRo Olomouc
Library zlib