gototop

FOLKtime - Vaše brána do světa folku

FOLKtime, folk, country, tramp, jazz, swing, rock, fejeton, reportáže, chat, inzerce, aktuality, rozhovory, recenze, MP3

12.11.2001 Prijdte do Karlína na Kvokál a Poupata! (Vláďa Konopas)    PDF Tisk Email
Pozvánky

V pražském Karlíne, presneji v karlínském DDM Karlínské spektrum na Karlínském námestí se v úterý 20. listopadu uskutecní koncert vokálních skupin Poupata a Kvokál. Vecer zacíná v pul osmé a vy jste na nej srdecne zváni.

Kdo nekdy zažil vystoupení jedné z výše uvedených kapel, dá nám jiste za pravdu v tom, že není na ceských folkových prknech málo takových vokálních skupin, které by dokázaly bez vetšího problému jedním jediným tónem popošoupnout diváky v sále o pekných pár centimetru. To, že Poupata i Kvokál to dokáží nejen s diváky, ale i kritiky a porotci velkých festivalu, dokazují cetná ocenení a trofeje v jejich polickách, stejne tak, jako pochvalné recenze jejich výkonu v hudebních casopisech. Poupata i Kvokál patrí bezesporu do rodící se novogeneracní folkové špicky a Vy máte možnost je letos slyšet naposled ve spolecném koncertu!

Náš internetový casopis oslavil v zárí dva roky své existence. V zárí 1999, tedy v prvním císle, jste si u nás nalistovali za celý mesíc celkem 780 stránek. Minulý mesíc, kdy jsme dosáhli rekord ve sledovanosti, jste si ve FOLKtimu tech stránek nalistovali za jediný mesíc 33068! Toto zjištení nás vedlo k jednomu jedinému záveru: ctenáru FOLKtimu pribývá! Rádi bychom tedy alespon vás, kterí máte pražský Karlín v dosahu hromadné dopravy, vylákali do jednoho z tech príjemnejších folkových zákoutí a tak vás poznali i osobne. Navíc, pokud se vám na FOLKtimu neco nelíbí, nebo máte nejakou dobrou radu, bude jiste príležitost, abychom o tom v Karlíne poklábosili. Opravdu moc se na vás tešíme.

Pokud rádi spojujete sluchové vjemy s vizuélními, máte jedinecnou príležitost shlédnout u príležitosti koncertu výstavu fotografií Tonyho Antonyho. Tento proslulý trampský vydavatel a cestovatel zde vystaví své fotky z posledních cest, kdy se toulal v oblasti Pyrenejí a Korsiky. K uloveným kouskum Vám také urcite i neco krátce popovídá.


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

Kalendář

<< Květen 2024 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1 2 3 4 5
 6 7 8 9101112
13141516171819
20212223
27  

Přihlášení

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
FOLKtime.cz
 

Poslechněte si...

  • Country Rádio
  • Rádio Folk
  • Rádio Proglas
  • Rádio Samson
  • Rádio ČRo Olomouc
Library zlib