V Praze 5 - Stodůlkách, na zahradě klubu Mlejn odstartuje v sobotu 31. května 2003 pátý ročník festivalu Mlejnská zahrada. Kromě výborné muziky si zde můžete dostatečně užít sluníčka, kamarádské atmosféry a také pravého zálesáckého občerstvení, které pro vás bude na zahradě připraveno.
Výčet účinkujících není letos tak rozsáhlý jako loni, chceme dát totiž muzikantům dostatečně velký prostor k tomu, abyste si jejich hudbu mohli opravdu vychutnat. Mezi hvězdy festiválku bude určitě patřit liberecká skupina Jarret, písničkářka Martina Trchová nebo plzeňská skupina Grasscocktail. Na Mlejnské zahradě uslyšíte také pražskou skupinu Štrůdl, turnovskou písničkářku Magdu Brožkovou a připraveno je pro vás ještě nejedno další překvapení.
Pokud si tedy chcete udělat nádhernou sobotu s následným nočním jamem, neváhejte, a vydejte se v odpoledních hodinách směr Stodůlky. Koncert začíná v 17 hodin.
Do Mlejna se dostanete pěšky z metra B Luka (cca 5 minut) nebo autobusem 174 z metra A Hradčanská (do zastávky Kovářova). Těšíme se na vás!
Sdílet na...
|
Na to není nikdo zvědavej?
Rok 2025 a my stále posloucháme kundu Zaňákovou, x...
Druhé semifinále Notování – říje...
Řekl jsem si, že jako vtip stačí to Brno, ale vidí...
Druhé semifinále Notování – říje...
Takže znovu k názvu MandalaBanda. Sice už jsem to ...
Hluboké nedorozumění: jsou hraví...
Dušan řekl spoustu mnohem horších věcí
Hluboké nedorozumění: jsou hraví...
Haló... to je omyl... Dušan to rozhodně neřekl o H...
Hluboké nedorozumění: jsou hraví...
Tak Madam v tričku jde za mnou, v tom jsem jako ko...