| 13.06.2011 X-tet Jen pár dní... (Štěpán Štrupl) |
|
|
|
| PR | ||||||||||
|
X-tet v těchto dnech vydal své debutové album Jen pár dní..., které jsme natočili během března a dubna 2011 ve studiu hudebního vydavatelství Good Day Records, které je také jeho vydavatelem. CD obsahuje dvacet písní, které jsou jakýmsi průřezem pětiletou činností této vokální skupiny. Najdete zde "staré pecky", ale i novinky z poslední doby. Album je k dispozici na všech našich koncertech, na našem webu nebo přímo u Good Day Records a jeho partnerských prodejců.
Sdílet na... Kam dál? » Devatenáctá Folková růže trochu jinak (Michal Jupp Konečný)» Páteční soutěž o X-tet (FOLKtime.cz)» Další semifinalisté jsou z Plzně a Jindřichova Hradce (Honza Dobiáš)» První finalista Notování - Vasilův Rubáš - a ti druzí (Honza Dobiáš)» Nad Nežárkou se zase zpívalo (Adam Hudec)
Powered by !JoomlaComment 3.26
3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved." |
Copyright © 2026 FOLKtime - Vaše brána do světa folku. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.

















HolkyTonk mají nový singl Děti j...
Moc děkujeme za zveřejnění!
Petr Harry Benesch (10.8.1945 – ...
Doplňuji přímý odkaz na rozhovor link:https://...
Petr Harry Benesch (10.8.1945 – ...
Poslední rozloučení bude zítra 26.03. v 13:20. Str...
Petr Harry Benesch (10.8.1945 – ...
Díky, Juppe, za ta slova. Svých "velikánů"...
My3.avi: Opustili jsme pohodlnou...
Kosmi, díky!
My3.avi: Opustili jsme pohodlnou...
Pěkný rozhovor, díky. Přeji ať se desce i v životě...