gototop
01.06.2009 Notování naposledy pod Vyšehradem (Cimbura)    Tisk
PR

Notování pod Vyšehradem, jako hudebně-zábavný program kapely Sekvoj a jejích přátel, mělo svoji premiéru v lednu 2000. Od září 2003 se stalo písničkovou soutěží pořádanou péčí pořadatelské rady pod patronátem Sekvoje. Šestý ročník této soutěže bude posledním, který bude mít své finále v P-klubu Trojická v Praze 2. Finále proběhne již tento čtvrtek, 4. června 2009, od 19.30 hod.

O palmu vítězství a putovní Harfu kněžny Libuše budou soutěžit tito finalisté: skupina Frýda & company z Plzně, skupina Jarabáci z Prahy, duo Honza Jícha - Donald & Jeník Kříženecký z Prahy, skupina Jolly Band z Plzně, sdružení Krystyna a přátelé z Prahy a písničkář Michal Vaněk z Nového Boru. Hosty večera budou Dana Houdková (vítězka V. ročníku aDana Houdková; foto: Katka Esserová © průkopnice gender-folku) a Pepa Streichl (urostly, vlasaty Ostravak, ktery vtiskl blues česku tvař). Průvodního slova tohoto večera se ujme stálý host pořadatelské rady Honza Dobiáš. Tento večer bude zároveň prvním, ve kterém bude "soudcovat" nová členka rady Romana Balcarová - Rejka z Hudbandy.

Stejně jako předchozích šest let mají v tomto finále podstatné rozhodující slovo diváci, kteří svým hlasováním určí diváckého vítěze tohoto ročníku. Vedle možnosti spolurozhodovat o vítězství nabízíme ke každé z prvních čtyřiceti prodaných vstupenek možnost výběru jedné vstupenky zdarma na multikulturní festival Vyšehraní na Letní scéně NKP Vyšehrad. Diváci Notování si budou moci vybrat, dokud zásoba té které vstupenky stačí, z termínů:
11. 6. 2009 od 18.00 - workshop cikánské kytary, kapela Točkolotoč a finále soutěže Poutník jsem s kytarou. Finalisty soutěžícími o kytaru Oskar Schmidt, věnovanou do soutěže firmou Countryon, jsou písničkář Tomáš Coudy Janoušek, duo Goldíci, duo Quaoar a trio Romana Balcarová + Dana Houdková + Krystyna Skalická z Prahy a jablonecké dívčí trio Kabája.
12. 6. 2009 od 18.00 - DS Zdobničan - Vamberk uvádí hru "Podivuhodné odpoledne dr. Zvonka Burkeho" a DS Chlumec nad Cidlinou hru "Někdo to rád horké", hraje skupina Nadoraz
a 13. 6. 2009 od 18.00 Dalibor Cidlinský a jeho Ciskotéka, Jarret, Modrotisk a další.

Pro zájemce o vstupenky dodáváme, že pokladna finále Notování se otevírá ve čtvrtek 4. června v 18.50. Za Váš zájem Vám předem děkujeme a věříme tomu, že finále VI. ročníku soutěže bude důstojným rozloučením se scénou v Trojické.

Finále letošního ročníku je sice posledním Notováním v Trojické, ale soutěž pokračuje! Zájemci o účast v novém ročníku se mohou hlásit už teď na mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . sedmý ročník soutěže zahájíme v září 2009 v klubu Kocour v KD Gong v Praze - Vysočanech, stále ve spolupráci se zvukaři agentury Kubahudba, Kubou Moravcem - Bleskem a Vojtou Samohelem. Hlavním důvodem stěhování je parkovací nedostatečnost Prahy 2, která dělala dojíždějícím kapelám (a nejen kapelám) čím dál větší problémy a zázemí scény v Trojické, které je pro soutěž rozměrů, jakých dorostla, již delší dobu nevyhovující. Dopravní obslužnost je ve Vysočanech, díky tramajovým linkám 8 a 19 a noční 54, které staví přímo před KD Gong (zastávka U svobodárny) a nedaleké stanici metra B Českomoravská, i pro ty, kteří jezdí MHD, velmi dobrá. Proto pevně doufáme v to, že Notování zůstanou jeho příznivci věrni. V novém působišti se na ně těšíme poprvé 10. září a dále, po celou klubovou sezónu, o prvních čtvrtcích v měsíci.


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
dědko  - Re: Notování naposledy pod Vyšehradem   |90.179.188.xxx |03.06.2009 23:43:00
K Trojické ještě dodám třeba šílené větrání (resp žádné) v muzikantské šatně, 20 let nerekonstruované prostory, schody do šatny příkré jak žebřík do ponorky... a na druhou stranu hezká, divadelní, atmosféra v sále...

Mno, přeji Notování mnoho sil do dalšího ročníku.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."