21.02.2011 Chcete si předplatit nové album Zhasni? (FOLKtime.cz) |
![]() |
![]() |
![]() |
Zajímavosti | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Po třech letech se novoborská skupina Zhasni rozhodla znovu se pustit do dobrodružství, kterému se v hudebních kruzích říká "natáčení". Stejně jako u předchozího, kritikami oceněného, alba Je to tak nutný… je cílovou stanicí město Zlín, nicméně nahrávací studio bude jiné. Jedná se o jedno z nejlepších studií u nás - tzv. "Véčko" Ivo Viktorina, kde svá alba točili např. Bratři Ebenové, Richard Müller, Minus 123 minut, Vlasta Redl apod.
Pokud byste se chtěli podílet na vydání nového alba, které by skupina měla nahrávat během letních prázdnin, máte jedinečnou šanci si chystané CD předplatit a skupině tak dát nějakou jistotu do začátku. Pokud byste třeba i věděli o někom, nebo byste to byli třeba i vy osobně, kdo by mohl a chtěl stát se sponzorem a přispět tak jakoukoli částkou, je tu pro vás Zhasni prasátko se jménem: 670100-2207294666/6210 (případně vkládejte i své jméno a pište na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ). Sdílet na... Kam dál? » Dubnový set (Miloš Keller)» 17. FOLKomín obrazem (Renata =o))» Desetileté Zhasni (Josef Machat)» Zhasni... (Denny Newman)» Svojkovská zahrada 2014 (Kuba Horák)
Powered by !JoomlaComment 3.26
3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved." |
Copyright © 2023 FOLKtime - Vaše brána do světa folku. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.
Skvělé a neodrbané Ohrané pásmo ...
Schválně jsem si poslechl všechny tři verze té pís...
Skvělé a neodrbané Ohrané pásmo ...
Neobjasnil jsem nic, protože jsem si včas nepřečet...
Skvělé a neodrbané Ohrané pásmo ...
Milý posluchači, poslechni si zítra Tomáše Hrubého...
Skvělé a neodrbané Ohrané pásmo ...
Opavdu je na tomto dvojcédé písnička Znamení blíže...
Tři kytaristi U třech kytar aneb...
Děkujeme za milá slova a těšíme se na další setkán...
Skvělá písnička do blbé doby (89...
Moc pěkně zahrané a zazpívané. Nejen tahle. Jste s...