| 25.02.2014 Pomozte Žambochům dobýt Pól nedostupnosti (Školník) |
|
|
|
| Aktuality | ||||||||||
|
Dvojnásobní držitelé Žánrových cen Anděl, vsetínští Žamboši, chystají vydání svého třetího alba. Obě předchozí, Anděly ověnčené (To se to hraje..., Přituhuje) vyšly u brněnského vydavatelství Indies Scope. Janovo album Guitar & Forest a novinku, která by měla vyjít na přelomu dubna a května, vzal pod svá křídla mikro-label ArtUž!. Toto vydavatelství bylo založeno právě pro případ vydávání vlastních CD. Album Pól nedostupnosti se natáčí ve zlínském Studiu V pod dohledem mistrů zvuku Petra Vavříka a Marcela Gabriela. Kromě Jana a Stáni Žambochových a Jury Nedavašky se na albu představí několik hodně zajímavých hostů. Za kontrabas a bicí nastoupili pánové z aktuální sestavy Druhé trávy Tomáš Liška a Kamil Slezák. Dále se na albu podíleli Ivo Viktorín a Ivo Cicvárek na piano a harmonium, Martin Krajíček na mandolínu a Stano Palúch na housle. Pokud byste chtěli pomoci Žambochům dostat se k Pólu nedostupnosti, můžete díky serveru http://www.kreativcisobe.cz. Jak? Tím, že zašlete určitou částku dle zadaných instrukcí. Co za danou částku dostanete?
V době psaní tohoto článku bylo vybráno lehce přes 50% cílové částky a akce končí za 31 dní. Chcete li pomoci dobré věci, máte zde skvělou možnost.
Sdílet na... Kam dál? » Kámen úrazu a Žamboši a společné Vánoce (FOLKtime.cz)» Kterak Šedý vlk do Letohradu vánoční strom rozsvítit přišel (Jana Štěpánková)» Fotostřípky z Porty v Řevnicích (Renata Králová)» Co nového u Žambochů (FOLKtime.cz)» Hradecký slunovrat WE a křest CD Půljablkoně - obrazem i zvukem (Tomáš Rychtář)
Powered by !JoomlaComment 3.26
3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved." |


















Na to není nikdo zvědavej?
Rok 2025 a my stále posloucháme kundu Zaňákovou, x...
Druhé semifinále Notování – říje...
Řekl jsem si, že jako vtip stačí to Brno, ale vidí...
Druhé semifinále Notování – říje...
Takže znovu k názvu MandalaBanda. Sice už jsem to ...
Hluboké nedorozumění: jsou hraví...
Dušan řekl spoustu mnohem horších věcí
Hluboké nedorozumění: jsou hraví...
Haló... to je omyl... Dušan to rozhodně neřekl o H...
Hluboké nedorozumění: jsou hraví...
Tak Madam v tričku jde za mnou, v tom jsem jako ko...