gototop

FOLKtime - Vaše brána do světa folku

FOLKtime, folk, country, tramp, jazz, swing, rock, fejeton, reportáže, chat, inzerce, aktuality, rozhovory, recenze, MP3

28.02.2022 Pane Jarku Nohavico, (Belmondo)    PDF Tisk Email
Názory

v roce 2018 jsem s výhradami chápal proč jste přijal ruské vyznamenání jako ocenění propagace ruských písničkářů. Co už jsem nechápal, proč jste si ji nechal připnout někým jako je prezident Putin. Ale dobrá, je to Vaše cesta, Váš život a Vaše hodnoty. Tomu, že se nic nezměnilo ve Vašem postoji ani v posledních dnech, nerozumím a ani rozumět nechci.
V těch dávných bolševických totalitních časech jsme si s Vámi ztotožňovali boj proti lidské blbosti, gaunerství a proti všemu zlu, které nás obklopovalo. Přiblížil jste nám neskutečně skvěle Bulata Okudžavu a Vladimíra Vysockého, byť se přiznám, že dodnes mě oslovují nejvíc texty Milana Dvořáka, ale popularizace je nepochybně Vaše zásluha.
A klidně si řekněte, jaká nula se do Vás teď opírá. Po prvních bojích a okupaci u Doněcka před osmi lety, jsme nechali u nás přespat paní, která utíkala před válkou s pár věcmi, které z vybombardovaného domu zachránila a vyřídili jsme jí azyl. Přišlo mi to normální. Asi bych se jí na Vašem místě nedokázal podívat do očí. Nechat si metál, který mi připnuly ruce válečného zločince, to je hodně silná káva.
Zůstanou Vaše úžasné písně. Oddělil jsem si je od Vás. Je mi z Vás moc smutno.

 

Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Kastelán  - Agitace   |Registered |04.04.2022 12:14:50
Belmondo, zase jsi nezklamal. Píšeš:"V těch dávných bolševických totalitních časech jsme si s Vámi ztotožňovali boj proti lidské blbosti, gaunerství a proti všemu zlu, které nás obklopovalo."
Přitom sám se teď chováš přesně jako bolševik a svazák, jen si navléct modrou košili a rudou vázanku a jít agitovat na sjezd.
Já si Jarka naopak vážím za jeho postoj a ty seš jen jeden z těch zoufalců, co a něj poštěkávají, nesahaje mu ani po kolena.
Kastelán
Belmondo   |Manager |07.04.2022 07:30:35
Děkuji za reakci, Kasteláne. Také jsi nezklamal.
Kastelán  - Jsem rád, že jsem nezklamal   |Registered |22.04.2022 11:36:29
A slibuju, že nezklamu. Bolševických manýrů jsem si užíval dost dlouho. A všemi dostupnými prostředky proti nim budu bojovat, tak jako jsem vždycky bojoval. Duševních mrzáků jako ty Belmondo je mi líto. Ale na tomto webu by mělo jít především o muziku a ne politické agitky.
P.S. Nezapomeň mě nahlásit na patřičná místa, jak tě vyzývá ten ubohý přitroublý politolog v postu premiéra.
Kastelán

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

Kalendář

<< Červen 2024 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1 2
 3 4 5 6 7 8 9
10111213141516
1718
24

Přihlášení

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
FOLKtime.cz
 

Poslechněte si...

  • Country Rádio
  • Rádio Folk
  • Rádio Proglas
  • Rádio Samson
  • Rádio ČRo Olomouc