gototop

FOLKtime - Vaše brána do světa folku

FOLKtime, folk, country, tramp, jazz, swing, rock, fejeton, reportáže, chat, inzerce, aktuality, rozhovory, recenze, MP3

05.04.2022 Na benefici na léčbu Alzheimera vystoupí Robert Křesťan, Luboš Malina a Míša Leicht Napsal uživatel Ricardo Delfino    PDF Tisk Email
Pozvánky
Na benefici na léčbu Alzheimera vystoupí Robert Křesťan, Luboš Malina a Míša LeichtJedenáctý ročník benefičního koncertu Mrakoplaš kontra Alzheimer proběhne v neděli 24. dubna v pražském Divadle V Dlouhé. Během uplynulých deseti ročníků se pořadatelům podařilo vybrat přes tři čtvrtě milionu korun. Finance putují na činnost a výzkum specializované ambulance pro poruchy paměti Neurologické kliniky při Fakultní nemocnici Královské Vinohrady a Univerzity Karlovy 3. lékařské fakulty...
 
04.04.2022 Jan Hrubý (a) trio finišují turné Kouzlo okamžiku Napsal uživatel Ondřej Fencl    PDF Tisk Email
Pozvánky
Jan Hrubý (a) trio finišují turné Kouzlo okamžikuSestava Jan Hrubý - Ondřej Fencl - Sean Barry - Michal Hnátek finišuje vesměs vyprodanou zimní šňůru deseti koncertů a sice pražským křtem live alba Kouzlo okamžiku s hostem a kmotrem Michalem Prokopem ve středu 6.4. v prostorách okouzlující Písecké brány na Hradčanech. "V tomhle složení nehrajeme dlouho, tak zatím volíme dost převzatých skladeb...
 
01.04.2022 Tři oblastní kola Porty o víkendu Napsal uživatel Džexna    PDF Tisk Email
Pozvánky
Tři oblastní kola Porty o víkenduDalší oblastní kola Porty 2022 o postup do Řevnic proběhnou o tomto víkendu v Sezemicích, Hořovicích a Nymburce. Jestli to máte blízko, přijďte si soutěžící poslechnout a držet jim palce. Na webu Porty najdete jejich seznamy a další podrobnosti.
 
30.03.2022 Bohemian Guitar Fingers: Pavlíček - Šnajdr - Kysela Napsal uživatel Produkční skupina Slávka Maděry    PDF Tisk Email
Pozvánky
Bohemian Guitar Fingers: Pavlíček - Šnajdr - KyselaVe středu 6. dubna se v Městském paláci Templ v Mladé Boleslavi uskuteční od 18. hodiny již druhý koncert Bohemian Guitar Fingers - trojice skvělých českých kytaristů stylově zařazených, co se týká techniky hry, do mimořádně náročných hudebních stylů. Jsou jimi hra v klasické formě -fingerstyle - fingerpicking, nebo chcete - li i perkusní kytara.
 
28.03.2022 V Cafeidoskopu tentokrát Pětník a Adam Pavlíček Napsal uživatel Honza Hučín    PDF Tisk Email
Pozvánky
V Cafeidoskopu tentokrát Pětník a Adam PavlíčekVe čtvrtek 31. března od 19 hodin se v kavárně Cafeidoskop v pražské Lazarské ulici ke hraní a zpívání sejdou vokální skupina Pětník a sólový kytarista Adam Pavlíček. Možná máte u tohoto data v kavárně poznamenaného Frantu Vlčka, ale ten kvůli nemoci nám bude tentokrát jen fandit na dálku. A co vás čeká?
 
17.03.2022 Z Kalendáře koncertů vybíráme... Napsal uživatel Džexna    PDF Tisk Email
Pozvánky
Z Kalendáře koncertů vybíráme... V našem Kalendáři koncerty přibývají a vy se můžete podívat, kam se za muzikou vydáte. Doba je stále pochmurná, prožíváme těžké chvíle, a hudba nás alespoň na pár hodin může potěšit i posílit. A dokáže i pomáhat - řada muzikantů se vzdává honorářů na pomoc válkou postižených Ukrajinců. Z vašich pozvánek dnes vybíráme:
 
16.03.2022 Šedý vlk a písničkářka z větrného mlýna v březnovém UnderFolku Napsal uživatel Saša Niklíčková    PDF Tisk Email
Pozvánky
Šedý vlk a písničkářka z větrného mlýna v březnovém UnderFolkuPáté setkání příznivců originálních přístupů k folkové hudbě bude patřit Janu Žambochovi, frontmanovi vsetínské kapely Žamboši, a Janě Vébrové, osobité písničkářce a harmonikářce z Lužických hor. Koncert proběhne opět tradičně v mladoboleslavské kavárně V břiše velryby v Havelském parku.
 
10.03.2022 Z Kalendáře koncertů vybíráme... Napsal uživatel Džexna    PDF Tisk Email
Pozvánky
Z Kalendáře koncertů vybíráme...V našem Kalendáři koncerty přibývají a vy se můžete podívat, kam se za muzikou vydáte. Doba je pochmurná, prožíváme těžké chvíle, a hudba nás alespoň na pár hodin dokáže potěšit i posílit. Z vašich pozvánek dnes vybíráme:
 
03.03.2022 Večery S: Michal W. Sedláček, Saša Niklíčková, Spolektiv Napsal uživatel Jarda Hnízdil    PDF Tisk Email
Pozvánky
Večery S: Michal W. Sedláček, Saša Niklíčková, SpolektivMilí přátelé a fanoušci Večerů S! Připravuje se třetí koncert hudební série Večery S koncerty v Divadle U Kapličky 2022, který začíná v pátek 18. března 2022 od 19:00 hodin. Čeká nás velice zajímavý večer, to si můžete být jisti!
 
02.03.2022 Z Kalendáře koncertů vybíráme... Napsal uživatel Džexna    PDF Tisk Email
Pozvánky
Z Kalendáře koncertů vybíráme...V našem Kalendáři koncerty přibývají a vy se můžete podívat, kam se za muzikou vydáte. Doba je pochmurná, prožíváme těžké chvíle, a hudba nás alespoň na pár hodin dokáže potěšit, posílit a může pomáhat. Z vašich pozvánek dnes vybíráme:
 
24.02.2022 Křest CD kapely Cihelna a spol. Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Pozvánky
Křest CD kapely Cihelna a spol.Dlouho očekávané cédéčko kapely Cihelna a spol., jejíž hudební centrum se nachází ve Veselí nad Lužnicí, je na světě. Jmenuje se Hraj víc a přesně v jeho znění se „Cihelňáci“ hodlají prezentovat i v dalších dnech a měsících. Je to vesměs spolek mladých muzikantů s tátou Mácou a tvorbu mají povětšinou vlastní. 
 
24.02.2022 Hudba v Templu a Holky na tahu v Mladé Boleslavi Napsal uživatel PSM    PDF Tisk Email
Pozvánky
Hudba v Templu a Holky na tahu v Mladé BoleslaviPokračování úspěšného písničkářského pořadu, jehož vyvrcholením je hudební představení známé herečky a tentokrát i šansoniérky Báry Štěpánové. Účinkují: Zuzana Vilímová - zpěvačka a klavíristka skupiny VilMa, známá písničkářka z Rakovníka Eva Suková alias Blondýna, Erdela Teriérová písničkářka a organizátorka otevřených hudebních scén z Děčína, a již zmíněná Bára Štěpánová.
 
23.02.2022 Z Kalendáře koncertů vybíráme... Napsal uživatel Džexna    PDF Tisk Email
Pozvánky
Z Kalendáře koncertů vybíráme...V našem Kalendáři koncerty přibývají a vy už můžete plánovat, kam se za muzikou vydáte. Nejen v době nejbližší, ale i ve festivalové sezóně, která snad proběhne bez omezení. Pořadatelé, kapely a sólisté termíny postupně doplňují a na redakční mail přicházejí pozvánky. Dnes vybíráme:
 
17.02.2022 Z Kalendáře koncertů vybíráme... Napsal uživatel Džexna    PDF Tisk Email
Pozvánky
Z Kalendáře koncertů vybíráme...V našem Kalendáři koncerty přibývají a vy už můžete plánovat, kam se za muzikou vydáte. Nejen v době nejbližší, ale i ve festivalové sezóně, která snad proběhne bez omezení. Pořadatelé, kapely a sólisté termíny postupně doplňují a na redakční mail přicházejí pozvánky. Dnes jsme vybrali dvě: na jeden letní festival a druhou na odložený koncert. Více termínů i s podrobnostmi v našem Kalendáři najdete, když myší najedete na určitý den, případně v horní liště najeďte na Servis a klikněte na Kalendář.
 
14.02.2022 Únorový UnderFolk: Žofie Kabelková a Durmančiny Bylinky Napsal uživatel Saša Niklíčková    PDF Tisk Email
Pozvánky
Únorový UnderFolk: Žofie Kabelková a Durmančiny BylinkyV pořadí již čtvrtý díl hudebního pořadu UnderFolk přivítá 17. února křehkou písničkářku Žofii Kabelkovou, s níž po delší době zahraje boleslavskému publiku také místní duo Durmančiny Bylinky. Pořad se tentokrát bude konat v Café Svět na Komenského náměstí.
 
10.02.2022 Z Kalendáře koncertů vybíráme... Napsal uživatel Džexna    PDF Tisk Email
Pozvánky
Z Kalendáře koncertů vybíráme... V našem Kalendáři začínají koncerty utěšeně přibývat. Pořadatelé, kapely a sólisté termíny postupně doplňují a na redakční mail nám přicházejí pozvánky. Více termínů i s podrobnostmi v našem Kalendáři najdete, když najedete myší na určitý den, případně v horní liště najeďte na Servis a klikněte na Kalendář...
 
09.02.2022 Únorové Večery S: Eva Emingerová Trio, La Vina, Láďa Latka A trio Napsal uživatel Jarda Hnízdil    PDF Tisk Email
Pozvánky
Únorové Večery S: Eva Emingerová Trio, La Vina, Láďa Latka A trioMilí přátelé a fanoušci Večerů S! Chystáme druhý koncert hudební série Večery S koncerty v Divadle U Kapličky 2022, který začíná v pátek 18. února 2022 od 19:00 hodin. Čeká nás velice zajímavý večer, to si můžete být jisti! Muzikálnímu bláznovi se písničky množily a množily, až začaly padat ze šuplíku. A tak se leader kapely La Vina Petr Novák rozhodl, že nestačí písničky mít jen v šuplíku...
 
03.02.2022 Z Kalendáře koncertů vybíráme... Napsal uživatel Džexna    PDF Tisk Email
Pozvánky
Z Kalendáře koncertů vybíráme... V našem Kalendáři akcí je zatím koncertů poskrovnu a my doufáme, jakmile to situace dovolí, že kapely, sólisté a pořadatelé začnou termíny akcí opět přidávat. Zveme vás prostřednictvím pozvánek muzikantů na několik koncertů, které se konají v druhé polovině tohoto týdne. 
 
26.01.2022 Užijte sobotu v Carpe Diem Napsal uživatel Brigita Kytka Vidimská    PDF Tisk Email
Pozvánky
Užijte sobotu v Carpe DiemTo mi takhle jednoho listopadového dne povídá Cimbura: „Zapiš si do kalendáře 29. ledna 2022 Carpe Diem. Právě jsem domluvil Naopakům pražský křest jejich CD. Zase to s Petrem Vašinou odkmotrujeme, to nám jde dobře a baví nás to. A zkus si tipnout, kdo bude jako host?“ zeptal se mě a významně se dmul pýchou, seč mu jeho nemocné plíce stačily. „Bude to Mrakoplaš v akustické verzi. A jsi první, kdo to, kromě těch přímo zúčastněných, ví.“ Těšili jsme se.
 
26.01.2022 Z Kalendáře koncertů vybíráme... Napsal uživatel Džexna    PDF Tisk Email
Pozvánky
Z Kalendáře koncertů vybíráme...V našem Kalendáři akcí je zatím koncertů poskrovnu a my doufáme, jakmile to situace dovolí, že kapely, sólisté a pořadatelé začnou akce opět přidávat. Tento týden vás zveme prostřednictvím pozvánek od muzikantů na jejich koncerty, které se konají shodou okolností v pražských klubech.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 7 z 38

Kalendář

<< Květen 2024 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1 2 3 4 5
 6 7 8 9101112
13141516171819
21
27  

Přihlášení

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
FOLKtime.cz
 

Poslechněte si...

  • Country Rádio
  • Rádio Folk
  • Rádio Proglas
  • Rádio Samson
  • Rádio ČRo Olomouc
Library zlib