gototop

FOLKtime - Vaše brána do světa folku

FOLKtime, folk, country, tramp, jazz, swing, rock, fejeton, reportáže, chat, inzerce, aktuality, rozhovory, recenze, MP3

11.02.2021 Kultura online v roce 21 - 6. Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Pozvánky
Kultura online v roce 21 - 6.Dnes začnu trochu jinak. Nedávno tuto nabídku s živými streamy objevil i Petr Cihelka. Mnozí z vás ho určitě znáte. Velký fanda a znalec folkové a jí podobné muziky, na hudebních akcích se objevuje na vozíku s doprovodem. Určitě jste zaregistrovali i projekt Petrovy Cihelny. A právě na těchto FB stránkách Petr popisuje, co z živých streamů shlédl a jaký to na něj udělalo dojem...
 
04.02.2021 Kultura online v roce 21 - 5. Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Pozvánky
Kultura online v roce 21 - 5.Je tu další várka živé online kultury do Vašich elektronických přehrávadel. Račte se, vážení čtenáři Folktimáckých zpráv, zaposlouchat.
 
28.01.2021 Kultura online v roce 21 - 4. Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Pozvánky
Kultura online v roce 21 - 4.Vážení Folktimáci, je tu opět dávka živých streamů od vašich oblíbenců, kteří nás chtějí potěšit svým hudebním uměním Tak prosím...
 
21.01.2021 Kultura online v roce 21 - 3. + pozvánka na léto Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Pozvánky
Kultura online v roce 21 - 3. + pozvánka na létoJe zde další várka online hudební kultury. Tak se račte zaposlouchat a třeba i přispět muzikantům do virtuálního klobouku.
 
14.01.2021 Kultura online v roce 21 - 2. Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Pozvánky
Kultura online v roce 21 - 2.I v tomto roce poslouchejte streamy a třeba i něco přispějte těm, co se nám snaží dělat radost alespoň takto. Návrat hlásí Jan Řepka. Ve čtvrtek 14. v 21h s písněmi Joe Baez. O týden později s názvem Tutti frutti. Na YouTube.
 
07.01.2021 Kultura online v roce 21 - 1. Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Pozvánky
Kultura online v roce 21 - 1.21. rok se nám pomalu rozjíždí a stejným tempem je to i s živými streamy. Hudba míří rovnou do našich domovů. Co, kdy a kde lze pustit na nějakém tom domácím nosiči obrazu a zvuku. Vybírejte, případně přispějte.
 
17.12.2020 Kultura opět online 9. Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Pozvánky
Kultura opět online 9.Hudba míří rovnou do našich domovů. Co, kdy a kde lze pustit na nějakém tom domácím nosiči obrazu a zvuku. Vybírejte, případně přispějte. Předvánoční i povánoční nabídka online hudby je zde. Nabídka je široká, určitě si vyberete.
 
10.12.2020 Kultura opět online 8. Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Pozvánky
Kultura opět online 8.Hudba míří rovnou do našich domovů. Co, kdy a kde lze pustit na nějakém tom domácím nosiči obrazu a zvuku. Zastavte se v této adventní době, odpočívejte a zaposlouchejte se. Další várka hudby do vašich domovů je tu. Vybírejte, případně přispějte.
 
04.12.2020 Kultura opět online 7. Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Pozvánky
Kultura opět online 7.Hudba míří rovnou do našich domovů. Co, kdy a kde lze pustit na nějakém tom domácím nosiči obrazu a zvuku. Kdo to má všechno stihnout? Tolik online hudby? Zastavte se v této adventní době, odpočívejte a zaposlouchejte se.
 
01.12.2020 Vánoční koncert Malina Brothers z náchodské knihovny Napsal uživatel Pepa Malina    PDF Tisk Email
Pozvánky
Vánoční koncert Malina Brothers z náchodské knihovnyV neděli 13. prosince ve 20:00 koncert Malina Brothers z náchodské knihovny můžete sledovat na facebooku kapely nebo youtube kanálu. Pokud se v průběhu koncertu zúčastníte telefonické soutěže, můžete po zodpovězení soutěžní otázky vyhrát dárek vlastnoručně vyrobený přímo muzikanty! 
 
27.11.2020 Kultura opět online 6. Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Pozvánky
Kultura opět online 6.Hudba míří rovnou do našich domovů. Co, kdy a kde lze pustit na nějakém tom domácím nosiči obrazu a zvuku. Zde je další hromada kultury do vašich obýváků. A pozor - začíná se objevovat i adventní tématika. Tak si vážení čtenáři tohoto internetového časopisu račte vybrat, nabídka je jako vždy pestrá. 
 
20.11.2020 Kultura opět online 5. Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Pozvánky
Kultura opět online 5.Hudba míří rovnou do našich domovů. Co, kdy a kde lze pustit na nějakém tom domácím nosiči obrazu a zvuku. Je tu další várka hudby online, tak si vážení čtenáři tohoto internetového časopisu račte vybrat, nabídka je jako vždy pestrá. Třeba vám to pomůže, alespoň na chvíli, se odreagovat od vnějšího světa.
 
13.11.2020 Kultura opět online 4. Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Pozvánky
Kultura opět online 4.Hudba míří rovnou do našich domovů. Co, kdy a kde lze pustit na nějakém tom domácím nosiči obrazu a zvuku. Je tu další nabídka pořadů s online muzikou ve folkové či jí podobné podobě na nejbližší dobu. Je to hodně rozmanité, určitě si vyberete.
 
06.11.2020 Kultura opět online 3. Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Pozvánky
Kultura opět online 3.Hudba míří rovnou do našich domovů. Co, kdy a kde lze pustit na nějakém tom domácím nosiči obrazu a zvuku. Je tu další várka kultury online. Račte se zaposlouchat, nabídka je opravdu zajímavá.
 
03.11.2020 Nouzový stav bez koncertů Spolektivu a bez Večerů S Napsal uživatel Jarda Hnízdil    PDF Tisk Email
Pozvánky
Nouzový stav bez koncertů Spolektivu a bez Večerů SMilí přátelé Spolektivu a Večerů S! Do 20. listopadu 2020 pokračuje nouzový stav, pokračují vládní opatření v boji proti koronavirové nákaze, což nás všechny kromě jiného dostává i do kulturního vakua. Velmi mě situace mrzí, nerad bych se k ní ale více rozepisoval. Tedy stručně k akcím, které byly připravené:
 
30.10.2020 Kultura opět online 2. Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Pozvánky
Kultura opět online 2.Hudba míří opět rovnou do našich domovů. Tudíž bych chtěl navázat na jarní: Co, kdy a kde lze pustit na nějakém tom domácím nosiči obrazu a zvuku. Je tu další várka folkové a jí příbuzné muziky do vašich obýváků.
 
23.10.2020 Kultura opět online 1. Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Pozvánky
Kultura opět online 1.Je tu opět doba, kdy hudba míří rovnou do našich domovů. Tudíž bych chtěl navázat na jarní: Co, kdy a kde lze pustit na nějakém tom domácím nosiči obrazu a zvuku. 
 
24.09.2020 Večery S v Divadle U Kapličky složí poctu Dušanu Vančurovi Napsal uživatel Jarda Hnízdil    PDF Tisk Email
Pozvánky
Večery S v Divadle U Kapličky složí poctu Dušanu VančuroviPo dlouhé přestávce, pandemické i letní, pokračuje podzimní část čtvrtého ročníku hudební série Večery S koncerty v Divadle U Kapličky na Husově třídě v Českých Budějovicích. Diváky čeká nabitý program pěti koncertů, první z nich je připraven na tento pátek 25. září 2020. Se splněním všech aktuálních vládních nařízení a v souladu se současnými hygienickými podmínkami (počet účastníků, roušky, rozestupy, desinfekce...
 
23.09.2020 Isara a Vína Na scestí Napsal uživatel David Šelemberk    PDF Tisk Email
Pozvánky
Isara a Vína Na scestíVážení přátelé, festivalová sezóna sice letos ještě nekončí, ale koncerty Na scestí se znovu hlásí o přízeň diváků. Změnili jsme pravidelné termíny na poslední pátek v měsíci a věříme, že tak budou koncerty přístupnější kapelám i divákům z větší vzdálenosti. I proto může 25. září host pořádající kapely Isara přivézt do Mladé Boleslavi kus jižní Moravy...
 
17.09.2020 Malostranské vinobraní - Dozvuky horňáckých slavností letos zakončí samostatný koncert Vlasty Redla s kapelou Napsal uživatel Zdena Selingerová    PDF Tisk Email
Pozvánky
Malostranské vinobraní - Dozvuky horňáckých slavností letos zakončí samostatný koncert Vlasty Redla s kapelouV neděli 20. září vyvrcholí dvanácté Malostranské vinobraní – Dozvuky horňáckých slavností samostatným koncertem předního českého folkového hudebníka Vlasty Redla se svou kapelou. Redl, jehož skladby oslovují posluchače napříč generacemi a který je jedním z předních českých hudebníků, zakončí folklorní slavnosti Malostranské vinobraní – Dozvuky horňáckých slavností v krásném prostředí areálu Křižíkovy fontány na pražském Výstavišti v Holešovicích.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 7 z 33

Kalendář

<< Prosinec 2022 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1
 5 8
13
21232425
2627283031 

Přihlášení

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
FOLKtime.cz
 

Poslechněte si...

  • Country Rádio
  • Rádio Folk
  • Rádio Proglas
  • Rádio Samson
  • Rádio ČRo Olomouc