gototop

FOLKtime - Vaše brána do světa folku

FOLKtime, folk, country, tramp, jazz, swing, rock, fejeton, reportáže, chat, inzerce, aktuality, rozhovory, recenze, MP3

25.02.2021 Kultura online v roce 21 - 8. Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Pozvánky
Kultura online v roce 21 - 8.To ten týden utek,
zas tu máme čtvrtek.
Program onlajnový
je tu zase nový.
 
22.02.2021 Isara a Mrakoplaš na eŠňůře Napsal uživatel Brigita Kytka Vidimská    PDF Tisk Email
Pozvánky
Isara a Mrakoplaš na eŠňůřeV „době koncertní“ byla pravidelnou položkou v našem koncertním itineráři cesta do Mladé Boleslavi na Scestí – pořad, který připravovala skupina Isara, a na který si zvala velmi zajímavé hosty. I skupina Mrakoplaš dlouhodobě pořádá pravidelný (jednou ročně) benefiční koncert Mrakoplaš kontra Alzheimer, na který si také zve zajímavé hosty. Ti nejen, že zahrají, ale také přinesou raritní předměty, které jsou vydraženy...
 
18.02.2021 Kultura online v roce 21 - 7. Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Pozvánky
Kultura online v roce 21 - 7.Tak co si dáme za muziku? Folk, šanson, písničkáře, on-linové stálice i nové tváře. Tak si račte nabídnout. Monty + Šána, Radimec a Old Horses, Vasilův Rubáš, písničkářka Moonshye, Vláďa Málek, Jan Řepka...
 
11.02.2021 Kultura online v roce 21 - 6. Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Pozvánky
Kultura online v roce 21 - 6.Dnes začnu trochu jinak. Nedávno tuto nabídku s živými streamy objevil i Petr Cihelka. Mnozí z vás ho určitě znáte. Velký fanda a znalec folkové a jí podobné muziky, na hudebních akcích se objevuje na vozíku s doprovodem. Určitě jste zaregistrovali i projekt Petrovy Cihelny. A právě na těchto FB stránkách Petr popisuje, co z živých streamů shlédl a jaký to na něj udělalo dojem...
 
04.02.2021 Kultura online v roce 21 - 5. Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Pozvánky
Kultura online v roce 21 - 5.Je tu další várka živé online kultury do Vašich elektronických přehrávadel. Račte se, vážení čtenáři Folktimáckých zpráv, zaposlouchat.
 
28.01.2021 Kultura online v roce 21 - 4. Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Pozvánky
Kultura online v roce 21 - 4.Vážení Folktimáci, je tu opět dávka živých streamů od vašich oblíbenců, kteří nás chtějí potěšit svým hudebním uměním Tak prosím...
 
21.01.2021 Kultura online v roce 21 - 3. + pozvánka na léto Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Pozvánky
Kultura online v roce 21 - 3. + pozvánka na létoJe zde další várka online hudební kultury. Tak se račte zaposlouchat a třeba i přispět muzikantům do virtuálního klobouku.
 
14.01.2021 Kultura online v roce 21 - 2. Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Pozvánky
Kultura online v roce 21 - 2.I v tomto roce poslouchejte streamy a třeba i něco přispějte těm, co se nám snaží dělat radost alespoň takto. Návrat hlásí Jan Řepka. Ve čtvrtek 14. v 21h s písněmi Joe Baez. O týden později s názvem Tutti frutti. Na YouTube.
 
07.01.2021 Kultura online v roce 21 - 1. Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Pozvánky
Kultura online v roce 21 - 1.21. rok se nám pomalu rozjíždí a stejným tempem je to i s živými streamy. Hudba míří rovnou do našich domovů. Co, kdy a kde lze pustit na nějakém tom domácím nosiči obrazu a zvuku. Vybírejte, případně přispějte.
 
17.12.2020 Kultura opět online 9. Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Pozvánky
Kultura opět online 9.Hudba míří rovnou do našich domovů. Co, kdy a kde lze pustit na nějakém tom domácím nosiči obrazu a zvuku. Vybírejte, případně přispějte. Předvánoční i povánoční nabídka online hudby je zde. Nabídka je široká, určitě si vyberete.
 
10.12.2020 Kultura opět online 8. Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Pozvánky
Kultura opět online 8.Hudba míří rovnou do našich domovů. Co, kdy a kde lze pustit na nějakém tom domácím nosiči obrazu a zvuku. Zastavte se v této adventní době, odpočívejte a zaposlouchejte se. Další várka hudby do vašich domovů je tu. Vybírejte, případně přispějte.
 
04.12.2020 Kultura opět online 7. Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Pozvánky
Kultura opět online 7.Hudba míří rovnou do našich domovů. Co, kdy a kde lze pustit na nějakém tom domácím nosiči obrazu a zvuku. Kdo to má všechno stihnout? Tolik online hudby? Zastavte se v této adventní době, odpočívejte a zaposlouchejte se.
 
01.12.2020 Vánoční koncert Malina Brothers z náchodské knihovny Napsal uživatel Pepa Malina    PDF Tisk Email
Pozvánky
Vánoční koncert Malina Brothers z náchodské knihovnyV neděli 13. prosince ve 20:00 koncert Malina Brothers z náchodské knihovny můžete sledovat na facebooku kapely nebo youtube kanálu. Pokud se v průběhu koncertu zúčastníte telefonické soutěže, můžete po zodpovězení soutěžní otázky vyhrát dárek vlastnoručně vyrobený přímo muzikanty! 
 
27.11.2020 Kultura opět online 6. Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Pozvánky
Kultura opět online 6.Hudba míří rovnou do našich domovů. Co, kdy a kde lze pustit na nějakém tom domácím nosiči obrazu a zvuku. Zde je další hromada kultury do vašich obýváků. A pozor - začíná se objevovat i adventní tématika. Tak si vážení čtenáři tohoto internetového časopisu račte vybrat, nabídka je jako vždy pestrá. 
 
20.11.2020 Kultura opět online 5. Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Pozvánky
Kultura opět online 5.Hudba míří rovnou do našich domovů. Co, kdy a kde lze pustit na nějakém tom domácím nosiči obrazu a zvuku. Je tu další várka hudby online, tak si vážení čtenáři tohoto internetového časopisu račte vybrat, nabídka je jako vždy pestrá. Třeba vám to pomůže, alespoň na chvíli, se odreagovat od vnějšího světa.
 
13.11.2020 Kultura opět online 4. Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Pozvánky
Kultura opět online 4.Hudba míří rovnou do našich domovů. Co, kdy a kde lze pustit na nějakém tom domácím nosiči obrazu a zvuku. Je tu další nabídka pořadů s online muzikou ve folkové či jí podobné podobě na nejbližší dobu. Je to hodně rozmanité, určitě si vyberete.
 
06.11.2020 Kultura opět online 3. Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Pozvánky
Kultura opět online 3.Hudba míří rovnou do našich domovů. Co, kdy a kde lze pustit na nějakém tom domácím nosiči obrazu a zvuku. Je tu další várka kultury online. Račte se zaposlouchat, nabídka je opravdu zajímavá.
 
03.11.2020 Nouzový stav bez koncertů Spolektivu a bez Večerů S Napsal uživatel Jarda Hnízdil    PDF Tisk Email
Pozvánky
Nouzový stav bez koncertů Spolektivu a bez Večerů SMilí přátelé Spolektivu a Večerů S! Do 20. listopadu 2020 pokračuje nouzový stav, pokračují vládní opatření v boji proti koronavirové nákaze, což nás všechny kromě jiného dostává i do kulturního vakua. Velmi mě situace mrzí, nerad bych se k ní ale více rozepisoval. Tedy stručně k akcím, které byly připravené:
 
30.10.2020 Kultura opět online 2. Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Pozvánky
Kultura opět online 2.Hudba míří opět rovnou do našich domovů. Tudíž bych chtěl navázat na jarní: Co, kdy a kde lze pustit na nějakém tom domácím nosiči obrazu a zvuku. Je tu další várka folkové a jí příbuzné muziky do vašich obýváků.
 
23.10.2020 Kultura opět online 1. Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Pozvánky
Kultura opět online 1.Je tu opět doba, kdy hudba míří rovnou do našich domovů. Tudíž bych chtěl navázat na jarní: Co, kdy a kde lze pustit na nějakém tom domácím nosiči obrazu a zvuku. 
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 8 z 35

Kalendář

<< Březen 2023 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1 2 3 4 5
 6 7 8 9101112
13141516171819
20212223242526
2728  

Přihlášení

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
FOLKtime.cz
 

Poslechněte si...

  • Country Rádio
  • Rádio Folk
  • Rádio Proglas
  • Rádio Samson
  • Rádio ČRo Olomouc