gototop

FOLKtime - Vaše brána do světa folku

FOLKtime, folk, country, tramp, jazz, swing, rock, fejeton, reportáže, chat, inzerce, aktuality, rozhovory, recenze, MP3

16.09.2022 Koncert pro radost - 1. října 2022 Napsal uživatel Michal Bechyně    PDF Tisk Email
Pozvánky
Koncert pro radost - 1. října 2022Na jaře jsem uspořádal Koncert pro radost, a protože mi udělal radost, rozhodl jsem se uspořádat i podzimní díl. Ten se bude konat 1. října 2022 v sále Spolkového domu ve Stodůlkách (tam, kde probíhají předkola pražské Porty). Proto mi dovolte pozvat vás na koncert kapel Medovina z Jesenice, Huménečko z moravského Lipova, Ladybirds z Jablonce nad Nisou a Strašlivá podívaná z Plzně. Koncert začíná v 17 hodin. Těšíme se na vás.
 
13.09.2022 Rejka, Medovina a MeziMěsto ve Válci Napsal uživatel Jana Bílíková    PDF Tisk Email
Pozvánky
Rejka, Medovina a MeziMěsto ve VálciVíte, jak to vypadá, když se kamarádi domluví, že by mohli "konečně něco společně dát a zahrát si"? Nevíte? Tak přijďte na společný koncert písničkářky Rejky, kapely Medovina a kapely MeziMěsto. Dobrý zvuk zajištěn, protože kroutit knoflíkama bude basák Medoviny - Pepa Balcar.
 
13.09.2022 Zářijový UnderFolk: Protřelý folkový bard a zářné mladé talenty Napsal uživatel Saša Niklíčková    PDF Tisk Email
Pozvánky
Zářijový UnderFolk: Protřelý folkový bard a zářné mladé talentyNa jubilejní, desátý underfolkový koncert, jenž se bude konat v pondělí 26. září od 19 hodin opět tradičně v mladoboleslavské kavárně V břiše velryby, dorazí úspěšný folkový písničkář Michal Willie Sedláček a mladé, talentované sestry Hejdovy, které úspěšné sbírají trofeje na hudebních soutěžích po celé republice.
 
31.08.2022 Večery S: Nahoře, Výborný trio a Devítka Napsal uživatel Jarda Hnízdil    PDF Tisk Email
Pozvánky
Večery S: Nahoře, Výborný trio a Devítka Šestý ročník hudební série Večery S koncerty v Divadle U Kapličky 2022 pokračuje pátým koncertem, který otevírá jeho podzimní část. V pátek 23. března 2022 od 19:00 hodin jsme pro vás opět připravili zajímavý výlet do různých autorských hudebních stylů, opět s notnou dávkou překvapení!
 
23.08.2022 Na konci srpna se nejlépe hraje v Mohelnici Napsal uživatel Tomáš Hrubý    PDF Tisk Email
Pozvánky
Na konci srpna se nejlépe hraje v MohelniciMilí čtenáři, jsem samozřejmě přesvědčen, že většině z vás nemusím hlásat, co a kde se koná poslední srpnový víkend, ale přece jenom, ta chvíle se blíží, pojďme si to připomenout. Tak tedy kde: v Mohelnici. A co - jeden z nejzásadnějších folkových festivalů současnosti, důstojný nástupce legendárního Mohelnického dostavníku, Mohelnický FolkFest. Pokud jste ještě letos v létě na festivalu nepotkali někoho z nejužší folkové špičky...
 
16.08.2022 Pozvánka do Skoků - Oldřich Janota & Romana Janotová v sobotu 20. srpna Napsal uživatel Petr Linhart    PDF Tisk Email
Pozvánky
Pozvánka do Skoků - Oldřich Janota & Romana Janotová v sobotu 20. srpnaPozvánka do Skoků - Oldřich Janota & Romana Janotová v sobotu 20. srpnaDovolujeme si vás pozvat na další dvě události cyklu Živé Skoky 2022. Sobota 20. srpna - Oldřich Janota a Romana Janotová aneb ti, kteří jsou sami sobě žánrem. Písničkář, básník a inspirátor Oldřich Janota je jedním z nejvýraznějších umělců, pohybujících se na české hudební scéně. A také stálicí našeho koncertního cyklu. Ve Skokách vystoupí v doprovodu své ženy Romany a jistě se můžete těšit na to, kam ve své společné koncertní tvorbě dále pokročili.
 
05.08.2022 Nováček i již zažitá stálice mezi festivaly Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Pozvánky
Nováček i již zažitá stálice mezi festivalyV dnešní době není úplně běžné, že by se někdo rozhodl pořádat hudební festival. Přesto se tak děje v malé obci Přehořov nedaleko Soběslavi, kde se 13. srpna 2022 uskuteční Přehořovský letní festival vol.1 Hraj víc. Název si vypůjčili od kapely Cihelna a spol. (která zde samozřejmě vystoupí) a jejího letos vydaného stejnojmenného cédéčka. Cihelní folk-rock, nově i s bluesovými prvky, se stále vyvíjí a má čím zaujmout. Další účinkující sice nejsou až tak známí, pořadatel však jistě ví, proč je pozval.
 
04.08.2022 Prázdniny v Telči už nejsou jen folkové Napsal uživatel Vojtěch Kolář    PDF Tisk Email
Pozvánky
Prázdniny v Telči už nejsou jen folkové40. ročník sedmnáctidenního festivalu Prázdniny v Telči je v plném proudu a za sebou má několik vyprodaných koncertů českých folkových hvězd. Telčský festival ale už dávno není jen o folku. 
 
02.08.2022 Léto s Café Práh je plné hudby Napsal uživatel Kosmonaut    PDF Tisk Email
Pozvánky
Léto s Café  Práh je plné hudbyPřijďte se osvěžit bohatým programem festivalu Léto s Café Práh, který probíhá na pódiu před kavárnou během srpna. Těšit se můžete na jedinečné koncerty interpretů z celé ČR a převážně folkovou hudbu. Vstupné na všechny akce je jedinečné - dobrovolné. V případě deště se uskuteční plánované koncerty uvnitř. Přijďte si užít koncerty na jedno z nejkrásnějších míst v letním Brně. Více o programu se dozvíte na našich stránkách...
 
27.07.2022 Červencový UnderFolk: Soaré s dixielandem a irskou muzikou Napsal uživatel Saša Niklíčková    PDF Tisk Email
Pozvánky
Červencový UnderFolk: Soaré s dixielandem a irskou muzikouPrázdninový UnderFolk bude patřit opět domácí Isaře, která si tentokrát jako hosta pozvala kapelu ŠouflŠou, která na svých koncertech „vaří“ dixík. Vystoupení proběhne v pátek 29. července, tentokrát netradičně už od 16 hodin, a to ve venkovních prostorách kavárny Fokus v areálu kosmonoské psychiatrické léčebny.
 
08.07.2022 Pozvánka do Skoků - Petr Linhart, Josef Štěpánek a Jan Steinsdörfer Napsal uživatel Živé Skoky    PDF Tisk Email
Pozvánky
Pozvánka do Skoků - Petr Linhart, Josef Štěpánek a Jan SteinsdörferDovolujeme si vás pozvat na první koncert letošního již 15. koncertního cyklu Živé Skoky, který probíhá v poutním kostele Navštívení Panny Marie ve Skokách. Již tuto sobotu 9. července vystoupí Petr Linhart, Josef Štěpánek a Jan Steinsdörfer...
 
22.06.2022 Zmačkaná žena a Fousáč v Balbínce Napsal uživatel Saša Niklíčková    PDF Tisk Email
Pozvánky
Zmačkaná žena a Fousáč  v BalbínceNa úplný závěr posledního předprázdninového víkendu vystoupí v pražské Balbínově poetické hospůdce dva osobití písničkáři. V neděli 26. června zde od 20 hodin zahrají Fousáč a Saša Niklíčková. Ačkoliv hlavním nástrojem obou protagonistů koncertu je akordeon neboli tahací harmonika, oba k němu přistupují zcela odlišně a jejich setkání tak zároveň nabízí i neobvyklou příležitost porovnat různé autorské i interpretační přístupy. 
 
16.06.2022 Lužické léto - festival pro dobrou věc Napsal uživatel Kuba Horák    PDF Tisk Email
Pozvánky
Lužické léto - festival pro dobrou věcKlub přátel Domova pro osoby se zdravotním postižením Kytlice pořádá 24. - 25. června 2022 v Lesním divadle Sloup v Čechách Lužické léto - festival pro dobrou věc. Zisk z obou dnů bude využit na budování Otevřené venkovské zahrady v areálu kytlického DOZP.
 
09.06.2022 Víkendové pozvánky kapely Isara Napsal uživatel Isara    PDF Tisk Email
Pozvánky
Víkendové pozvánky kapely IsaraFestivalová sezóna se nám pěkně rozjíždí. V neděli 5. června jsme si zahráli na fajnovém festivalu Gody 2022 v Liberci a teď o víkendu nás čekají hned TŘI koncerty, na které bychom vás rádi pozvali.
 
09.06.2022 Pozvánka na Folkový Pluháč 2022 Napsal uživatel Pavel Černý    PDF Tisk Email
Pozvánky
Pozvánka na Folkový Pluháč 2022Blíží se léto a s ním i mnohé folkové akce. Jednou z nich je - dá se říci, že už pravidelný - Folkový Pluháč v Pluhově Žďáru v okrese Jindřichův Hradec. Místem je zdejší zámeček patřící potomkům prezidenta Edvarda Beneše a přilehlý (a nově zrenovovaný) areál penzionu U Zámku. Festival se koná  16. července 2022 a ... další informace už v následné videopozvánce od Standy a Pavla.
 
27.05.2022 Hudební skupina VilMa přijíždí se svým pořadem Na Maděru do Mladé Boleslavi Napsal uživatel Produkční skupina Slávka Maděry    PDF Tisk Email
Pozvánky
Hudební skupina VilMa přijíždí se svým pořadem Na Maděru do Mladé BoleslaviV sobotu 4. června se v Městském paláci Templ v Mladé Boleslavi uskuteční od 18:00 koncert nadějné, talentované a zdá se, že i úspěšné folk popové skupiny VilMa, která v devadesáti minutách hudby a mluveného slova představí svůj aktuální repertoár. Hostem bude také výborná písničkářka Rejka Balcarová, výrazná postava folkové skupiny Medovina. Představí své písničky z dob dřívějších i současných.
 
23.05.2022 Květnový UnderFolk: Brněnský šanson a zpívaná poezie Napsal uživatel Saša Niklíčková    PDF Tisk Email
Pozvánky
Květnový UnderFolk: Brněnský šanson a zpívaná poezieNa sedmý, májový underfolkový večer v mladoboleslavské kavárně V břiše velryby dorazí z Brna dvojice oceňovaných písničkářů, která přiveze svou autorskou tvorbu plnou poezie a poutavých hudebních ploch. Zveme vás na koncert Iva Cicvárka a Lady Šimíčkové 25. května od 19 hodin.
 
11.05.2022 Zelčínské léto – hudební program Zooparku Zelčín pro celou rodinu Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Pozvánky
Zelčínské léto – hudební program Zooparku Zelčín pro celou rodinuZoopark Zelčín, největší kontaktní zoologická zahrada v České republice, si pro své návštěvníky a příznivce připravila kromě bohatého celoročního rodinného programu i hudební projekt s názvem Zelčínské léto 2022. Na velkém pódiu přímo v areálu Zooparku se tak návštěvníci mohou těšit na koncertní open air vystoupení...
 
28.04.2022 Kluci v tahu…to když jsou holky na tahu Napsal uživatel Produkční skupina Slávka Maděry    PDF Tisk Email
Pozvánky

Kluci v tahu…to když jsou holky na tahuVe středu 11. května se v Městském paláci Templ v Mladé Boleslavi uskuteční od 18:00 premiéra nového pořadu „Kluci v tahu”, složeného z předních českých interpretů, které v závěru doplní svým skvělým programem vynikající hudebník, kytarista Zdeněk Bína. „Kluci v tahu” volně navazují na předchozí úspěšný pořad „Holky na tahu” s Bárou Štěpánovou.

 
20.04.2022 Café open mic rozezní Café Práh Napsal uživatel Kosmonaut    PDF Tisk Email
Pozvánky
Café open mic rozezní Café PráhBrněnské Café Práh se dlouhodobě snaží představovat autorskou tvorbu širší veřejnosti. Jeho koncertní pořad CAFÉ OPEN MIC nabízí možnost poslechnout si zajímavé interprety zpívající převážně v Češtině. Další pokračování této série vystoupení se uskuteční v úterý 26. dubna od 19h.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 3 z 35

Kalendář

<< Březen 2023 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1 2 3 4 5
 6 7 8 9101112
13141516171819
20212223242526
2728  

Přihlášení

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
FOLKtime.cz
 

Poslechněte si...

  • Country Rádio
  • Rádio Folk
  • Rádio Proglas
  • Rádio Samson
  • Rádio ČRo Olomouc