| 03.11.2023 Svět My3.avi je plný minipříběhů už 20 let (Džexna) |
|
|
|
| Reportáže | ||||||||||
|
Ve čtvrtek 2. listopadu My3.avi oslavili 20 let na scéně ve vyprodané Malostranské besedě. Znám je „teprve“ od roku 2004 (kdy ještě neprošli úspěšně konkursem Zahrady), ale mě tehdy naprosto chytili za osrdí. A už nikdy nepustili. V roce 2005 se stali vítězi tří Port a pak začali sbírat cenu za cenou... I tuhle historii připomněli úvodní směsí z tehdejšího repertoáru.
My3.avi jsou vzácná kapela, ze které žádný člen neodešel. Jen noví přicházeli. V roce 2003 začínali jako trio - Jan Špalek, Jakub Vlachynský a Jiří Horecký, o rok později se přidala Klárka, dnes Mathieu, a Jan Výborný, posléze Ondra Vocilka a před dvěma lety Jana Věnečková. Hrají spolu rádi, jsou spolu rádi a mají se rádi. A to se i v jejich vesele melancholické hudbě stále odráží.
Za rok 2022 byli nominováni na Anděla za album Realita sen a na výročním koncertě z něj také většinu písniček zahráli. Ale připomněli i písničky – klenoty - z prehistorie a minulých alb. Svým divákům říkají „avíci“, a ten večer přijeli avíci z blízkého blízka i z dalekého daleka. Nálada úžasná, večer děkování, srdečný, báječný. Tak, ať se vám daří i nadále, a mějte se pořád rádi, Kulíšci. Teta Džex :-)
Sdílet na...
Powered by !JoomlaComment 3.26
3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved." |
Copyright © 2025 FOLKtime - Vaše brána do světa folku. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.



















Na to není nikdo zvědavej?
Rok 2025 a my stále posloucháme kundu Zaňákovou, x...
Druhé semifinále Notování – říje...
Řekl jsem si, že jako vtip stačí to Brno, ale vidí...
Druhé semifinále Notování – říje...
Takže znovu k názvu MandalaBanda. Sice už jsem to ...
Hluboké nedorozumění: jsou hraví...
Dušan řekl spoustu mnohem horších věcí
Hluboké nedorozumění: jsou hraví...
Haló... to je omyl... Dušan to rozhodně neřekl o H...
Hluboké nedorozumění: jsou hraví...
Tak Madam v tričku jde za mnou, v tom jsem jako ko...