| 01.06.2011 Soutěž o lístky na FolKaliště (FOLKtime.cz) |
|
|
|
| Soutěže | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Chcete se podívat, kam Žalman se svým Spolem každoročně rád zavítá? Můžete vyhrát 2 vstupenky na festival FolKaliště, o kterém jsme nedávno psali. Pořádají ho na počest 10. výročí založení 1. historického fanklubu kapely Žalman a Spol sami fanklubáci ve spolupráci s majiteli chalupy Na Bělici v Kališti u Humpolce, což je místo konání. Kdy? 10.6.2011 od 14:00. Kdo vystoupí? Žalman a spol., Žalman a hosté, Devítka, Nezmaři, Marien, Passage a Pocity. Máte čas a chuť? Zasoutěžte si, buďte první a přesní a máte to zadarmo!
1. Kaliště je rodištěm jedné významné osobnosti. Kdo to je a jaké výročí se tento rok v souvislosti s touto osobou vzpomíná? 2. Kolik písní obsahuje poslední výběrové 3CD Příběhy P.L.Žalmana? 3. Čím se podle pověsti zabývali první obyvatelé obce Kaliště? 4. Kolik roků je pohromadě stávající složení skupiny Žalman a spol? Sdílet na... Kam dál? » Jak, kdy a proč na FolKaliště (Lucy)» Pozvánka na FolKaliště 2013 (Pavel Novák)» FolKaliště 2017 je za dveřmi (Pavel Novák)» FolKaliště 2014 ve fotoreportáži (Lucy)» Počtvrté aneb FolKaliště 2014 (Pavel Novák)
Powered by !JoomlaComment 3.26
3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved." |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Copyright © 2025 FOLKtime - Vaše brána do světa folku. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.

















Na to není nikdo zvědavej?
Rok 2025 a my stále posloucháme kundu Zaňákovou, x...
Druhé semifinále Notování – říje...
Řekl jsem si, že jako vtip stačí to Brno, ale vidí...
Druhé semifinále Notování – říje...
Takže znovu k názvu MandalaBanda. Sice už jsem to ...
Hluboké nedorozumění: jsou hraví...
Dušan řekl spoustu mnohem horších věcí
Hluboké nedorozumění: jsou hraví...
Haló... to je omyl... Dušan to rozhodně neřekl o H...
Hluboké nedorozumění: jsou hraví...
Tak Madam v tričku jde za mnou, v tom jsem jako ko...