Roztočte sloty na krásnou českou lidovou hudbu s partnerem projektu Bizzocasino. Získejte své první bonusy bez vkladu. Чтобы азартная игра была по-настоящему увлекательной, важно выбрать качественную платформу. Вавада предлагает пользователям обширный выбор слотов, регулярные бонусы и простоту доступа для удобного и безопасного отдыха. Когда стоит вопрос выбора, Вавада – это платформа, где каждый игрок найдет все, что нужно для комфортного и прибыльного времяпрепровождения.
23.01.2013 Album roku 2012: Soundtrack ke konci světa (Milan Tesař) |
![]() |
![]() |
![]() |
Zajímavosti | |||||||||||||||||||
Už potřinácté vyhlásila hudební redakce Radia Proglas anketu Album roku. K hlasování jsme jako každý rok vyzvali spřízněné publicisty, hudebníky, vydavatele, promotéry a další osobnosti. Celkem se v letošním roce hlasování zúčastnilo 80 respondentů.
Každý z nich mohl hlasovat pro libovolný počet alb bez ohledu na žánry a také na rok vzniku. Albem roku (tedy albem, které nejvíc poslouchal a které jej nejvíc oslovilo) může totiž pro někoho být i nahrávka stará několik let.
Vítězem ankety Album roku 2012 se stala kladenská skupina Zrní s albem Soundtrack ke konci světa. Na druhém místě skončila skupina Květy s deskou Bílé včely a třetí je Karel Plíhal a CD Vzduchoprázdniny.
V kategorii zahraničních alb se na první příčce umístil Bob Dylan s albem Tempest, následován Leonardem Cohenem (Old Ideas).
Nejlepší česká alba podle ankety Proglasu Album roku 2012
1. Zrní: Soundtrack ke konci světa (vlastní náklad) 2. Květy: Bílé včely (Indies Scope) 3. Karel Plíhal: Vzduchoprázdniny (Inspiracek) 4. Lada Šimíčková/Ivo Cicvárek: Hotel v tiché ulici (Indies Scope) 5. Kieslowski: Na nože (Indies Scope) 6. Lenka Dusilová: Baromantika (100Promotion) 7. Beata Bocek: Ja tutaj mieszkam (Indies Scope) 8. Poletíme?: Kroskántry (Indies Scope) 9. Marien: V půli cesty (Folk žije!) 10. Vladimír Merta: Nikdo v zemi nikoho (Galén) Sdílet na... Kam dál? » Nové klipy Květů a Jamese Harriese (FOLKtime.cz)» Letní Třeboň plná hvězd... (Školník)» Pětkrát stejně a přece pokaždé jinak (Miloš Keller)» 32. Prázdniny v Telči a zážitky z pěti krásných večerů (Tomáš Hrubý)» Koncert Karla Plíhala na Pernštejnské fortuně – večer se zvláštní atmosférou (Jana Štěpánková)
Powered by !JoomlaComment 3.26
3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved." |
Copyright © 2025 FOLKtime - Vaše brána do světa folku. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.
Ceny Anděl 2024 - výsledky 1. ko...
Nezávidím. Slyšel jsem Třešňáka a je to mimo kateg...
Lampa odešel
Mnohokrát jsme na vandru zpívali byl to skvělý kam...
Dost pozdní návrat banjisty Miro...
Spektrum pravidelně slýchám na regionálních akcích...
Dost pozdní návrat banjisty Miro...
Ahoj.kdysi jsem hrval ve skupine Spektrum Horni sl...
Hvězdy jihu 65 - Folk & Country ...
Pro úplnost: První album kapely Spolektiv ...a t...
Zahrada písničkářů 2024 představ...
Moc děkuji za možnost vystoupit na tomhle skvělém ...