gototop

FOLKtime - Vaše brána do světa folku

FOLKtime, folk, country, tramp, jazz, swing, rock, fejeton, reportáže, chat, inzerce, aktuality, rozhovory, recenze, MP3

13.03.2022 První výsledky z oblastních kol Porty 2022 (Džexna)   
Festivaly
První výsledky z oblastních kol Porty 2022Vítězem oblastního kola Jihočeské Porty se 12. dubna stal Michal Willie Sedláček a zajistil si tak přímý postup do řevnického finále Porty 2022. Z 2. místa postupuje do semifinále X TET. Blahopřejeme! Kdo postoupí do Řevnic z Pražské Porty, se dozvíme ve čtvrtek 21. dubna. O finále a semifinále se utká 11 postupujících z pražských předkol...
10.03.2022 Z Kalendáře koncertů vybíráme... (Džexna)   
Pozvánky
Z Kalendáře koncertů vybíráme...V našem Kalendáři koncerty přibývají a vy se můžete podívat, kam se za muzikou vydáte. Doba je pochmurná, prožíváme těžké chvíle, a hudba nás alespoň na pár hodin dokáže potěšit i posílit. Z vašich pozvánek dnes vybíráme:
09.03.2022 Notování ožilo (Miloš Keller)   
Reportáže

Notování ožiloPo tříměsíční vynucené pauze se opět do Music City ve Vysočanech vrátilo Notování. V březnu dokonce v kompletním počtu šesti soutěžících. Večer otevíral Kolibříkův úlet a měli štěstí že začínali, neboť kdyby byli na konci maratonu...

07.03.2022 Ve jménu streamů - rozhovor - díl 5. (Pavel Černý)   
Rozhovory
Ve jménu streamů - rozhovor - díl 5.Dušan je tu Jakodoma, Petrova Cihelna - pod tím vším je podepsaný muž jménem Dušan Bitala. V době covidové nás pravidelně zásoboval živými streamy prokládanými nahrávkami z festivalu Okolo Třeboně, který mu pravděpodobně přirostl k srdci. I pro něj jsem připravil tři otázky, na které velmi rád (stejně jako i předchozí představení streameři) odpověděl.
06.03.2022 Tudle nudle Jany Soukupové Perníkové (FOLKtime)   
Novinky
Tudle nudle Jany Soukupové PerníkovéZpěvačka Jana Soukupová Perníková, známá z vokální skupiny Pětník, zveřejnila videoklip Tudle nudle. Píseň, původně z repertoáru Imeldy May, opatřil českým textem David Konopáč (Jarabáci, Poutníci, Láska). Videoklip natočil Dušan Bitala.
04.03.2022 Nové vydání magazínu Mezi pražci - březen 2022 (Pavel Strakoš)   
Folk v TV
Nové vydání magazínu Mezi pražci - březen 2022Dobrý den, ahoj! I v měsíci březnu přinášíme zajímavou muziku v premiéře našeho magazínu Mezi pražci. Poprvé jej můžete shlédnout v premiéře už tuto sobotu 5. března ve 21:20 hod. na televizi Noe.
03.03.2022 Večery S: Michal W. Sedláček, Saša Niklíčková, Spolektiv (Jarda Hnízdil)   
Pozvánky
Večery S: Michal W. Sedláček, Saša Niklíčková, SpolektivMilí přátelé a fanoušci Večerů S! Připravuje se třetí koncert hudební série Večery S koncerty v Divadle U Kapličky 2022, který začíná v pátek 18. března 2022 od 19:00 hodin. Čeká nás velice zajímavý večer, to si můžete být jisti!
02.03.2022 Z Kalendáře koncertů vybíráme... (Džexna)   
Pozvánky
Z Kalendáře koncertů vybíráme...V našem Kalendáři koncerty přibývají a vy se můžete podívat, kam se za muzikou vydáte. Doba je pochmurná, prožíváme těžké chvíle, a hudba nás alespoň na pár hodin dokáže potěšit, posílit a může pomáhat. Z vašich pozvánek dnes vybíráme:
01.03.2022 5P alias pět profesí Ondřeje Fencla (Dušan Trličík)   
Rozhovory
5P alias pět profesí Ondřeje FenclaHovoříme spolu v malém sále domu kultury ve Vsetíně, kde před dvanácti hodinami skončil koncert Jana Hrubého a tria, který byl beznadějně vyprodaný. Venku nevlídno a na východě se začalo zlověstně blýskat...
28.02.2022 Pane Jarku Nohavico, (Belmondo)   
Názory
v roce 2018 jsem s výhradami chápal proč jste přijal ruské vyznamenání jako ocenění propagace ruských písničkářů. Co už jsem nechápal, proč jste si ji nechal připnout někým jako je prezident Putin. Ale dobrá, je to Vaše cesta, Váš život a Vaše hodnoty. Tomu, že se nic nezměnilo ve Vašem postoji ani v posledních dnech, nerozumím a ani rozumět nechci.
28.02.2022 Ve jménu streamů - rozhovor - díl 4. (Pavel Černý)   
Rozhovory
Ve jménu streamů - rozhovor - díl 4.Tento muž proslul na facebooku svými Koncerty z hajzlíku. Hraje vlastní tvorbu, ale i od mnohých českých folkových interpretů. Někdy se objeví sám, jindy s doprovodem. Obzvlášť saxofon zní velmi zajímavě. Rád zahraje na přání. Nemá stálý čas, objevuje se náhodně. Jak sám tvrdí, dle momentální nálady. Dále už hovoří pan Radim Flender.
27.02.2022 Notování se vrací (Belmondo)   
Aktuality
Notování se vracíOdložené 4. základní kolo Notování se odehraje ve čtvrtek 3.3.2022 od 19,30 hod. v sále Music City, Ocelářská 39, Praha. Soutěžit budou 5 a pes, Blondýna, Kolibříkův úlet, NekrmiT, L.P. Ševelpuna a Šunďák. Jako host vystoupí Rejka Balcarová. 5. základní kolo se odehraje 7. dubna 2022 a 6. základní kolo 5. května 2022.
25.02.2022 Soutěž o Mnohotváří větru Víti Troníčka (Džexna)   
Soutěže
Soutěž o Mnohotváří větru Víti TroníčkaDesáté autorské album Mnohotváří větru Víti Troníčka vznikalo od ledna do září 2021 ve studiu MKP v Českých Budějovicích a vyšlo v témže roce v SupeGramu. Jaké písničky na album zařadil? "Některé z nich leží v šuplíku už z časů skupiny Poupata, takže jistě dvacet let, část se nevešla do repertoáru Marien, něco vznikalo pro divadlo, jen malou část alba jsem dopsal a piloval s vidinou sólovky...
24.02.2022 Hudba v Templu a Holky na tahu v Mladé Boleslavi (PSM)   
Pozvánky
Hudba v Templu a Holky na tahu v Mladé BoleslaviPokračování úspěšného písničkářského pořadu, jehož vyvrcholením je hudební představení známé herečky a tentokrát i šansoniérky Báry Štěpánové. Účinkují: Zuzana Vilímová - zpěvačka a klavíristka skupiny VilMa, známá písničkářka z Rakovníka Eva Suková alias Blondýna, Erdela Teriérová písničkářka a organizátorka otevřených hudebních scén z Děčína, a již zmíněná Bára Štěpánová.
24.02.2022 Křest CD kapely Cihelna a spol. (Pavel Černý)   
Pozvánky
Křest CD kapely Cihelna a spol.Dlouho očekávané cédéčko kapely Cihelna a spol., jejíž hudební centrum se nachází ve Veselí nad Lužnicí, je na světě. Jmenuje se Hraj víc a přesně v jeho znění se „Cihelňáci“ hodlají prezentovat i v dalších dnech a měsících. Je to vesměs spolek mladých muzikantů s tátou Mácou a tvorbu mají povětšinou vlastní. 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 7 z 637

Kalendář

<< Červenec 2022 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1 2 3
 4 5 6 7
111213
1819
2526272831

Přihlášení

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
FOLKtime.cz
 

Poslechněte si...

  • Country Rádio
  • Rádio Folk
  • Rádio Proglas
  • Rádio Samson
  • Rádio ČRo Olomouc