Roztočte sloty na krásnou českou lidovou hudbu s partnerem projektu Bizzocasino. Získejte své první bonusy bez vkladu. Чтобы азартная игра была по-настоящему увлекательной, важно выбрать качественную платформу. Вавада предлагает пользователям обширный выбор слотов, регулярные бонусы и простоту доступа для удобного и безопасного отдыха. Когда стоит вопрос выбора, Вавада – это платформа, где каждый игрок найдет все, что нужно для комфортного и прибыльного времяпрепровождения.
15.02.2018 Večery S: Banjaluka, René Souček, The Giant Mountains Band (Jarda Hnízdil a Václav Koblenc) |
PR | ||||||||||
A jsme tady s druhým koncertem hudební série Večery S v Divadle U Kapličky v Českých Budějovicích. Koncert bude v pátek 23. února 2018 od 19 hodin a vystoupí na něm: Banjaluka (crossover-folk), René Souček (písničkář, který strhne dav) a The Giant Mountains Band (silné barytony s neúnavným banjem).
Banjaluka - Šestičlenná hudební skupina z Českých Budějovic, jejíž někteří členové jsou herci budějovického Malého divadla. Banjaluka hraje své vlastní autorské písně s poetickými texty. Těšit se můžete na směs crossoveru a folku. Nástrojové obsazení je velice zajímavé - zpěv, saxofon, flétny, kontrabas, klasická kytara, bicí, výrazný je akordeon zpěvačky Lucie Škodové nebo banjo Petra Hubíka.
René Souček - Písničkář z Frýdku-Místku toho času žijící v Českých Budějovicích, hrající autorskou tvorbu na kytaru a poslední dobou i na ukulele, které mu velmi učarovalo. Jeho texty jsou jakoby ze života s prvky autobiografičnosti. Na kolik, autor nechce vyzradit. Jejich pointa baví publikum ve veselé poloze, ale dokáže i výrazně zasáhnout srdeční oblast v pomalých a dumavých písních. The Giant Mountains Band - Na pevných základech postavený energický bluegrass, tvořený silnými barytony, neúnavným banjem, spolehlivým rytmickým podkladem a nápaditou hlasovou harmonií. Jejich originální anglické texty se vynalézavě vyhýbají ohraným klišé, a přesto zůstávají věrny tradiční bluegrassové minulosti protkané příběhy zlomených srdcí, vlaků a osamělosti.
Je pro vás připravený hudební mix s jasným záměrem, že Večery S jsou prostor pro budějovické a jihočeské kapely a písničkáře. Je jich hodně, jsou zajímaví, ale moc se o nich neví. Večery S vás s nimi seznámí. Tak přijďte a objevujte. Večery S budou pokračovat v pátek 23. března 2018 opět od 19,00. Můžete se těšit na trojici účinkujících: Kvintet, Živolenky, Chansonet.
Sdílet na... Kam dál? » Brno v létě rozezní Festival ve středu (FOLKtime.cz)» Večery S: Třetí sloka, Alena "Alishi" Střelečková, The Dark Blue Elephants (Jarda Hnízdil)» Listopadový Večer S: Trio de Compostela, Paaya Pokorný, John Beer (Jarda Hnízdil & Václav Koblenc)» Večery S: Mirek Baldrych, Akorát, Seeking Horizon (Jarda Hnízdil & Vašek Koblenc)» Večery S pokračují v pátek 25. září podzimní sérií (Jarda Hnízdil)
Powered by !JoomlaComment 3.26
3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved." |
Copyright © 2025 FOLKtime - Vaše brána do světa folku. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.
Lampa odešel
Mnohokrát jsme na vandru zpívali byl to skvělý kam...
Dost pozdní návrat banjisty Miro...
Spektrum pravidelně slýchám na regionálních akcích...
Dost pozdní návrat banjisty Miro...
Ahoj.kdysi jsem hrval ve skupine Spektrum Horni sl...
Hvězdy jihu 65 - Folk & Country ...
Pro úplnost: První album kapely Spolektiv ...a t...
Zahrada písničkářů 2024 představ...
Moc děkuji za možnost vystoupit na tomhle skvělém ...
Křest nového alba Jana Buriana V...
To si zase MK smlsne